Hlavní navigace

Aréna národů – 8. díl

[Tisková zpráva] Opět budou chybět dva členové týmu – 1 dívka a jeden muž. Přesto se naše družstvo bez bázně postaví nejen býčkům, ale hlavně Bělorusku, Číně a Francii.

Sdílet

Lidský žebřík
Soutěží dva týmy proti sobě. Soutěžící tentokrát musejí postupovat po rampě odspoda nahoru. Staví lidský žebřík – na základnu tvořenou dvěma muži postupně šplhají další soutěžící a staví se na sebe. Měří se čas, za jaký týmy dosáhnou na vrchol rampy. Soutěží 4 dívky a 4 muži.

éto zprávy.

Kostky jsou vrženy
Ani dnes se naši soutěžící býkovi nevyhnou. Soutěží najednou 2 týmy – každý z týmů má tři na sobě postavené kostky. Soutěžící musejí nalákat býka, aby jim kostky zboural. Poté je na sebe opět musejí postavit a znovu nalákat býčka, aby je shodil. A tak stále dokola. Pořadí určí počet úspěšně postavených věží z kostek v časovém limitu. Hrají 2 muži.

Blázni v lázni
Soutěží vždy 1 družstvo. Dva ošetřovatelé odnesou pacienta na nosítkách přes běžící pás k otočné plošině. Zde pacient seskočí a dopracuje se na střed plošiny, zde od dalšího člena družstva „strpí“ léčebnou proceduru a utíká do cíle. Poté startuje další běh s nosítky. Pořadí určí počet členů družstva, kteří v limitu doběhnou do cíle. Soutěží 3 dívky a 3 muži.

Myší žranice
V dnešní druhé „býčí“ soutěži si sice zahraje sýr, ale bude to spíše „maso“. Soutěží najednou 2 týmy. Soutěžící v kostýmech myší musejí vběhnout do arény, proběhnout jedním z tunelů a poté na minimálně 3 vteřiny zalézt do dekorace v podobě sýra. Teprve pak se mohou s kouskem sýra stejnou cestou vrátit mimo arénu. Počítají se kousky sýra, které tým získá za dobu 3 minut. Soutěží 2 muži.

Šnečí závod
Jeden šnek, jedna šance. Soutěží všechny 4 týmy najednou eliminačním způsobem – po každém kole nejhorší tým vypadne. Soutěžící v kostýmu šneka musí doskákat na točnu, na ní chytit jeden ze zavěšených listů a přes běžící pás se dostat do cíle. Soutěží pouze 1 muž.

Zeď šampionů
Soutěží všechny 4 týmy najednou. V této závěrečné hře každého soutěžního dne jsou týmy zvýhodněny podle toho, kolik bodů získaly v předchozích soutěžích. Soutěžící se musejí jen za pomoci síly svých břišních svalů, silných rukou a tyče vyšplhat až na vrchol zdi. Měří se čas, za který družstva úkol zvládnou, a výsledné pořadí určí pořadí družstev za celý soutěžní den.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).