Hlavní navigace

Aréna národů – Na celé čáře vyhrála zábava

[Tisková zpráva] Český tým vyráží do boje, ale tentokrát se nepožene jenom za brankami, body nebo vteřinami. Cílovou metou všech členů naší výpravy totiž nebyl jen nejlepší možný výsledek, ale hlavně zábava. Do soutěže Aréna národů, která se natáčela v květnu loňského roku ve francouzském městečku Cerny nedaleko Paříže, se přihlásili nikoliv kvůli slávě nebo finančním výhrám, ale čistě proto, aby si užili pořádnou dávku legrace, hromadu zábavy, nečekaně i slušnou porci adrenalinu, ale i boj o nejlepší pozici našeho národa. Velkou oporou všem soutěžícím pak byli i oba moderátoři – Aleš Háma a Aleš Valenta, kteří nás se svým vtipem celou soutěžní show budou provázet. A my doufáme, že se jejich uvolněnost a dobrá nálada přenese i k divákům na obrazovky Prima family.

Sdílet

V Aréně národů se zástupci jednotlivých zemí utkají nejen mezi sebou, ale v mnoha soutěžích je jim hlavním soupeřem pořádně zuřící býk, se kterým být společně v jedné aréně není vůbec žádná legrace! Přesto však humor moderátory a členy české výpravy neopustil ani při těchto osobních setkáních se zdivočelým kusem hovězího, ale ani v ostatních soutěžích. Můžete se tedy těšit, že vás uvolňující radost a zábava nezaplaví až po konečném hvizdu, ale dostaví se již po úvodní znělce pořadu. Velkou měrou je to navíc zásluha nejen samotných protagonistů, ale také velmi neotřelých kostýmů a dekorací, které si organizátoři pro soutěžící připravili.

V Aréně národů se sešly týmy z osmi zemí téměř celého světa – od Velké Británie až po Čínu. Soutěžila patnáctičlenná družstva, která se musela vypořádat s nástrahami soutěží i faktem, že v nich soutěžící mnohdy nevypadali jako již dospělí lidé, kteří v civilu vykonávají seriózní povolání. I z tohoto důvodu byl náš tým složen sice z fyzicky zdatných závodníků, ale prvotním kritériem pro jejich výběr byl smysl pro humor a umění udělat si legraci i sám ze sebe. A s tímto přístupem „naši“ bodovali snad nejvíc ze všech přítomných týmů. Dokázali si tak získat sympatie publika i ostatních účastníků. Divákům samozřejmě navíc nabídneme i možnost nahlédnout do zákulisí celé soutěže, které patřičně okomentují oba moderátoři. A přiblížíme jim českou partu, která se během natáčení neuvěřitelně rychle stmelila a šířila kolem sebe dobrou náladu. Chybět nebude ani trocha humoru a škodolibosti na účet ostatních družstev, z nichž některá přijela s jediným posláním – vyhrát.

Zúčastněné země: Arménie, Bělorusko, Česká republika, Čína, Francie, Rusko, Ukrajina, Velká Británie

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).