Hlavní navigace

ARM Media bude prodávat reklamu v síti BillBoard na Slovensku

[Tisková zpráva] Výhradní právo prodeje bannerové reklamy v síti BillBoard, kterou provozuje dodavatel služeb pro správu internetové reklamy Internet Billboard, získala pro slovenský trh společnost ARM Media.

Sdílet

Opava – Hlavní náplní činnosti ARM Media s.r.o., která má sídlo v Lubině v Trenčínském kraji, je poskytování marketingového poradenství a propagace malých a středních firem v oblasti cestovního ruchu, služeb, výroby a obchodu. Činí tak zejména pomocí internetu jako nejefektivnějšího komunikačního média s cílem poskytnout svým klientům kvalitní a cenově dostupnou formu reklamy. Pro lepší dostupnost pro zákazníky má ARM Media pobočky také v Bratislavě, Košicích, Prešově, Banské Bystrici, Liptovském Mikuláši, Novém Městě nad Váhom, Senci a Holíči.

„Zakladatelé firmy jsou manažeři s dlouholetými zkušenostmi s řízením firem, školením a vedením týmů lidí,“ vysvětluje marketingový manažer Internet BillBoard Miloš Rohovský. „Mají velkou praxi v internetovém podnikání a věříme, že ji zúročí i v prodeji reklamy v síti BillBoard.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).