Hlavní navigace

Arrow ECS a IBM Česká republika podepsaly distribuční smlouvu

[Tisková zpráva] PRAHA (8. června 2010) – Arrow Enterprise Computing Solutions, součást podnikatelského segmentu Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW], podepsala s IBM Česká republika distribuční kontrakt pro kompletní řadu serverů IBM System x postavených na platformě x64 (x86) a HVEC systémy pro ukládání dat.

Sdílet

„Zařazením IBM technologií do produktového portfolia dále významně posilujeme svou pozici v oblasti datových center, zejména v oblasti serverové virtualizace. Pro naše partnery znamená toto rozšíření nabídky o špičkové servery IBM s architekturou x86, možnost většího výběru hardwaru a také možnost oslovení a získání nových zákazníků zaměřených na technologie a řešení IBM. Jako value-added distributor také nabídneme k IBM řešením služby, které od nás naši partneři očekávají, tedy kvalitní technickou podporu, vzdělávání a spolupráci při vytváření poptávky u koncových zákazníků,“ řekl Jesper Trolle, viceprezident pro střední a východní Evropu ze společnosti Arrow ECS.

„Servery a storage systémy IBM poskytují vysokou dostupnost, zjednodušenou správu a mimořádný výkon a škálovatelnost. Díky rozšíření distribuce těchto nejmodernějších technologií se tak mohou dostat k ještě širšímu okruhu zákazníků v České republice,” shrnul Martin Binder, ředitel pro obchodní partnery ve společnosti IBM Česká republika.

Více informací získáte na www.arrowecs.cz.

Více informací o společnosti IBM v České republice a programu IBM Business Partner naleznete na http://www-05.ibm.com/cz/par­tners/.

O společnosti ARROW ENTERPRISE COMPUTING SOLUTIONS
Arrow ECS, obchodní segment Arrow Electronics Inc. [NYSE: ARW], poskytuje resellerům s přidanou hodnotou, systémovým integrátorům a nezávislým dodavatelům softwaru výpočetní produkty, služby a řešení podnikové a střední třídy. Společnost Arrow ECS sídlí v Englewoodu, Colorado a díky kancelářím ve 26 zemích spojuje zákazníky s nejpřednějšími světovými dodavateli technologií. Společnost Arrow ECS ohlásila za rok 2009 tržby v oblasti globálních podnikových výpočetních řešení 4,9 miliardy amerických dolarů. Pro více informací navštivte ecs.arrow.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).