Hlavní navigace

Asiana: 15 let služeb pro korporátní klienty

[Tisková zpráva] Cestovní a dopravní agentura ASIANA poskytuje služby pro korporátní klientelu od svého vzniku, tedy od roku 1993. Tradice, zkušenosti, kvalita a pozitivní reference jsou důvody úspěchů ve výběrových řízeních u státních i soukromých subjektů. Svědčí o tom i udělená certifikace ISO 9001:2001.

Sdílet

Praha, 27. května 2008 – Agentura ASIANA zajišťuje cestovní služby pro firmy a společnosti po celou dobu své existence, tedy 15 let. Za tu dobu získala rozsáhlou praxi a vybudovala si širokou síť korporátních klientů. Klade důraz zejména na osobní přístup, rychlé a přesné řešení jednotlivých případů, maximální přizpůsobení se potřebám klienta a individuální řešení nadstandardních a neobvyklých požadavků.

„Naším cílem je vypracování personalizované nabídky spolupráce se zohledněním všech specifik zákazníka s ohledem na jeho firemní politiku a zajištění maximální možné ekonomické výhodnosti,“ říká výkonná ředitelka Asiany Šárka Litvinová. „Významnou část našich aktivit tvoří korporátní klientela z řad firem (Skanska, ČEZ data, Hyundai) i státních subjektů (např. Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Ministerstvo zemědělství ČR, Ministerstvo obrany ČR, Sdružení rady spotřebitelů, Czech Trade a další).“

Při objednávání má zákazník hned několik možností, včetně on-line způsobu rezervace cestovních služeb prostřednictvím systému LETUSKA.CZ a SUPERLETUSKA.CZ, které šetří časové a finanční náklady, protože zákazník má tak možnost rezervovat si letenky, hotely, cestovní pojištění, pronájem automobilu v zahraničí přímo bez zprostředkovatele, a to 24 hodin denně. Asiana garantuje nejnižší servisní poplatky a zkušeného osobního travel konzultanta s dlouholetou praxí. Samozřejmostí je dostupnost všech tarifů, vlastní přepážka na pražském letišti, víza a další služby k letence. Kvalita poskytovaných služeb je garantována certifikátem ISO 9001:2001.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).