Hlavní navigace

Asiana oceněna odborným časopisem TTG

[Tisková zpráva] Cestovní a dopravní agentura ASIANA obsadila přední umístění v žebříčku odborného časopisu TTG Czech republic.

Sdílet

Praha, 12. února 2008 – Cestovní a dopravní agentura ASIANA byla v hodnocení „TTG Travel Awards 2008“ zařazena jako jedna z nejlepších autobusových společností v České republice. Výsledky vyhlašuje každým rokem TTG v 15 kategoriích na základě hlasování odborníků, kteří se cestovním ruchem zabývají. Asiana tak navázala na úspěch v předchozím ročníku, kdy získala prvenství jako „Nejlepší IATA agentura“ a druhé místo v kategorii „Nejlepší autobusová společnost“.

„Jsem rád a mile překvapen, že i letos byla autobusová doprava naší společnosti oceněna,“ říká generální ředitel Asiany Alexej Litvin. „Nepatříme mezi velké dopravce, ale je vidět, že cestující i odborná veřejnost pozitivně vnímají naši snahu po kvalitě a bezpečnosti v autobusové dopravě, i naše stálé úsilí na poli nových technologií. Letos oslavujeme 15. narozeniny a ocenění TTG je tudíž pěkným dárkem.“

Další dárky k patnáctiletému výročí si společnost Asiana připravuje sama. „Velmi dobře jsme vykročili v prodeji letenek i dalších cestovních služeb a jsme přesvědčeni, že své kvality obhájíme ke spokojenosti našich klientů, včetně ceny pro nejlepšího prodejce letenek z několika posledních let,“ doplnil Alexej Litvin.