Hlavní navigace

Asiana otevřela pobočku ve Zlíně

[Tisková zpráva] Cestovní a dopravní agentura ASIANA, provozovatel portálu Letuška.cz, dnes otevřela novou pobočku v centru Zlína. Po Praze a Karlových Varech se tak stal třetím městem, v němž klienti najdou kompletní cestovní služby Asiany.

Sdílet

Zlín / Praha, 1. srpna 2008 – Provozovatel nejrozšířenějšího portálu pro rezervaci letenek Letuška (www.letuska.cz), společnost Asiana, dnes otevřela pobočku ve Zlíně. Zákazníci Asiany z jihu a východu Moravy ji najdou v polyfunkčním objektu „Zlaté jablko“ v Kvítkové ulici 554 a získají tak možnost vybrat si ze široké nabídky služeb i osobně, v pracovní dny od 8:30 do 17:00 hodin.

„Kamenná pobočka na Moravě vznikla na přání zejména našich korporátních klientů, takže jim vycházíme vstříc. Tímto krokem chceme být pro všechny zákazníky z této lokality dosažitelnější, a to nejen virtuální cestou přes internet jako doposud,“ vysvětlil obchodní ředitel Asiany Josef Trejbal. „Mohou zde nakoupit letenky od všech dopravců, např. ČSA, Thai International, British Airways, Lufthansa i low-cost dopravců jako jsou Sky Europe, Easy Jet, Ryan Air nebo Click4Sky.“

Součástí nabídky zlínské pobočky jsou kompletní cestovní služby Asiany jako Eurovíkendy, studijní pobyty v zahraničí, cestovní pojištění, pronájem vozů či profesionální vízový servis. „Věříme že zákazníci ze Zlína budou s kvalitou našich služeb spokojeni, stejně tak jako na pobočkách v Praze a Karlových Varech. I když se dnes dá prostřednictvím internetu vyřídit téměř jakákoliv transakce, osobní kontakt s klienty pro nás zůstává nadále velmi důležitý,“ doplnil Josef Trejbal. „Speciální ceny a akce portálu Letuška jsou našim zákazníkům ve Zlíně ode dneška k dispozici i na přepážce.“

Cestovní a dopravní agentura Asiana získala v poslední době několik prestižních ocenění: v lednu byla vyhlášena jako největší prodejce letenek globální aliance 11 leteckých dopravců SkyTeam, v dubnu se stala nejlepším prodejcem letenek společnosti ČSA za rok 2007. Celkem Asiana vyslala vloni své klienty do více než tisíce destinací na všech světových kontinentech; je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.