Hlavní navigace

Asseco Czech Republic má nového PR manažera

[Tisková zpráva] Praha, 28. července 2008 – Pavel Šafránek (34) byl jmenován novým PR manažerem a mluvčím společnosti Asseco Czech Republic, jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexních služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií v České republice. Ve své pozici bude zodpovědný zejména za tvorbu a rozvoj PR strategie, externí komunikaci společnosti a vztahy s médii.

Sdílet

Před nástupem do společnosti Asseco Czech Republic působil dva roky v poradenské firmě Pricewaterhou­seCoopers Česká republika, kde měl na starosti především externí a interní komunikaci firmy a vztahy s novináři. V letech 2000–2005 byl konzultantem v komunikační agentuře B.I.G. Pracoval například pro klienty jako Aliatel, Komerční banka nebo ŠkoFIN. Zkušenosti získal rovněž v regionálním tisku.

Pavel Šafránek je absolventem Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity, oboru sociální geografie a regionální rozvoj. Plynně hovoří anglicky, rusky, polsky a slovensky. Mezi jeho záliby patří cestování, sport, architektura a fotografování. Za své oblíbené téma považuje společenskou odpovědnost, neboli Corporate Social Responsibility. Také proto se v únoru 2008 stal členem dozorčí rady obecně prospěšné společnosti Neziskovky.cz.

Michal Polehňa, ředitel Strategie a marketingu, k jeho příchodu říká:
„Jsem rád, že se Pavel Šafránek rozhodl rozšířit náš úspěšný tým. Asseco Czech Republic v něm získává velkou posilu. Jako PR manažer se bude aktivně podílet na vytváření nové komunikační strategie. Věřím, že svým příchodem výrazně pozvedne jméno naší společnosti v očích veřejnosti a přispěje k dalšímu posílení pozice firmy jako jednoho z nejvýznamnějších poskytovatelů ICT služeb v České republice.“

O společnosti Asseco Czech Republic, a.s.
Asseco Czech Republic patří mezi nejvýznamnější poskytovatele komplexních řešení a služeb v oblasti informačních technologií v ČR. Komplexní řešení dodává zejména státní správě a samosprávě. Jedná se například o informační systémy pro územněsprávní celky, specializované informační systémy pro ministerstva financí, vnitra, dopravy a spravedlnosti ČR. Pro finanční instituce a subjekty kapitálového trhu (Středisko cenných papírů, RM-SYSTÉM) poskytuje outsourcing provozního systému, dále pak dodává portály, systémy pro přímé bankovnictví, systémy založené na čipových kartách a další. V komerční sféře nabízí outsourcing post-billingových a logistických procesů, ERP systémy, řešení pro správu a digitalizaci dokumentů. V současnosti společnost zaměstnává 612 pracovníků.

Informace o dalších vydaných tiskových zprávách, zmínkách o Asseco Czech Republic v médiích a články našich odborníků naleznete na http://www.as­seco.cz/cs/spo­lecnost/tisko­vy-servis/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).