Hlavní navigace

Asseco Slovakia patří mezi deset nejúspěšnějších firem v Evropě

[Tisková zpráva] Společnost Asseco Slovakia, 100% vlastník společnosti Asseco Czech Republic, se zařadila mezi deset nejúspěšnějších firem v Evropě, tzv. Ruban d´Honneur Recipients. Na základě svých vynikajících hospodářských výsledků, dynamického růstu, dobré pověsti a stabilní pozici v IT odvětví totiž uspěla v prestižním projektu European Business Awards 2009, konkrétně v kategorii The Business of the Year Award. Slavnostní vyhlášení proběhne 7. dubna 2009 v Římě.

Sdílet

European Business Awards je nezávislým projektem, který byl založen Adrianem Trippem, úspěšným podnikatelem a zakladatelem UK National Business Awards. Jeho smyslem je zviditelnit jedinečné know-how a inovace firem v podmínkách evropského podnikatelského prostředí v souladu se strategickými cíly Evropské unie. Zároveň chce firmy podporovat, inspirovat a povzbuzovat ke znásobení jejich úspěchu.

Letošní již třetí ročník vyzdvihuje jednotlivce i společnosti, které dosáhly mimořádných výsledků v nejrůznějších oblastech svého působení (od enviromentálních přes výzkumné až po marketingové aktivity). Tyto výsledky z nich dělají lídry evropského rozměru. Díky vysoké kvalitě přihlášených společností a přísným hodnotícím kritériím, jsou společnosti, které získaly titul Ruban d´Honneur Recipients, považovány za výjimečné v rámci Evropy. Právě z nich budou vybráni koneční vítězové jednotlivých kategorií. Slavnostní vyhlášení proběhne 7. dubna 2009 v Římě.

Do uvedeného projektu se mohou zapojit jak nadnárodní společnosti, tak firmy střední velikosti či rychle rostoucí společnosti ze všech odvětví a zemí Evropské unie. Je to tedy výborná příležitost porovnat se s nejlepšími společnostmi v Evropě.

European Business Awards podporují výrazné osobnosti politické i podnikatelské sféry. Z politického života to jsou: Emil Constantinescu (bývalý prezident Rumunska), Arnold Rüütel (bývalý prezident Estonska), Petar Stoyanov (bývalý prezident Bulharska). Z podnikatelské sféry jsou to naopak kapacity jako Isidoro Unda (generální ředitel společnosti Atradius), Peter Brabeck-Lethmathe (bývalý generální ředitel společnosti Nestlé) nebo Kevin Meagher (generální ředitel společnosti Intamac Systems). Nelze opomenout ani nejvyšší představitele akademické obce a nejvlivnějších médií Evropy včetně Wall Street Journal Europe nebo Milano Finanza.

Více informací najdete na www.businessa­wardseurope.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).