Hlavní navigace

Astaro RED přichází na trh s novým bezpečnostním řešením

[Tisková zpráva] RED (Remote Ethernet Device) představuje komplexní bezpečnostní řešení pro pobočky, a zároveň snižuje celkové náklady na vlastnictví (TCO) až o 80%

Sdílet

Karlsruhe, Německo – 26. května, 2010 – společnost Astaro (www.astaro.com), evropský lídr v prodeji Unified Threat Management systémů oznamuje, že ode dneška je na trhu dostupný nový produkt Astaro RED, (Remote Ethernet Device). Produkt Astaro RED integruje funkcionalitu VPN a komplexního bezpečnostního řešení pro pobočky společnosti pomocí automatického spojení s centrální Astaro Security Gateway. Toto řešení sníží celkové náklady na zabezpečení a správu bezpečnosti Vašich poboček na 80%. Eliminuje potřebu jak IT personálu, tak i dalších bezpečnostních prvků ve vzdálených pobočkách.

Produkt Astaro RED je navržen tak, aby zajistil zabezpečení vzdálených poboček všech velikostí. Protože se tato zařízení spravují centrálně pomocí Astaro Security Gateway (ASG), není tedy potřeba žádné školení, licence nebo IT administrátora přímo na pobočce. Kromě toho, bezpečnostní politiky včetně konfigurace vytvořené v centrální ASG, se aplikují pro pobočky bez jakékoliv technického zásahu přímo na místě. Jinými slovy: organizace mohou za rozumnou cenu zajistit bezpečnost a správu zabezpečení i pro své nejmenší pobočky.

Konfigurace Astaro RED zařízení je otázkou několika minut. Jakmile zařízení připojíte k Internetu, Astaro RED se automaticky zaregistruje na centrální bráně Astaro Security Gateway a obdrží svou IP adresu přes DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol). Následně dojde k propojení pobočky s centrálou pomocí Astaro VPN tunelu. Od té chvíle je pobočka chráněna a veškerý webový provoz je filtrován centrální jednotkou ASG. Jelikož se dodatečné nastavení či změny bezpečnostních politik také provádí centrálně, nepotřebuje RED žádné uživatelské rozhraní (GUI). S Astaro RED je možné zabezpečit až 100 poboček za den.

„Vyvinuli jsme Astaro RED zařízení, protože jsme viděli naléhavou poptávku trhu po řešení, které by zajistilo vysokou bezpečnost poboček, ale které by zároveň bylo opravdu jednoduché na správu a cenově výhodné“, říká Gert Hansen, VP Product Management v Astaro GmbH & Co. KG. „Dosud mohly organizace pro tyto účely používat buďto levné firewally nebo VPN brány či dokonce malá UTM řešení, ale v takovém případě se musely potýkat s vysokými náklady na pořízení, se složitou instalací a náročnou údržbou, nebo dokonce i s chybějícími bezpečnostními funkcemi. Astaro RED eliminuje tyto nebezpečné a na zdroje náročné kompromisy.”

Více informací o Astaro RED naleznete na:
http://www.as­taro.com/produc­ts/astaro-red
http://www.as­taro.com/landin­gpages/2min-explainer-red

Distributor pro český trh: www.annexnet.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).