Hlavní navigace

ASTARO uvádí novou Astaro Security Gateway V8!

[Tisková zpráva] Rozvoj UTM řešení směřuje k tomu, aby splňovalo požadavky jak velkých korporací tak i malých a středních podniků.

Sdílet

WILMINGTON, MA – Společnost Astaro (www.astaro.com), evropský lídr v prodeji Unified Threat Management systémů, oznamuje vydání Astaro Security Gateway Version 8 (V8). Nová verze přináší několik nových vlastností a celkové zlepšení ochrany jak pro malé a střední podniky, tak i pro velké společností. Přestože se UTM nabízí jako alternativa pro sektor malého a středního podnikání již nějakou dobu, partneři Astaro zaznamenali zvýšení poptávky po integrovaném bezpečnostním řešeni také od velkých společností.

Astaro Security gateway je vlajkovou lodí společnosti Astaro. Její nová verze V8 přichází ss novými vlastnostmi včetně:

  • Multi-role Administration – upřesňuje oprávnění k přístupu pro různé správce
  • Configuration Change Auditing –zobrazuje co, kdy, odkud a kým bylo v konfiguraci změněno
  • IPv6 Support – integruje podporu IPv6
  • Printable Configuration – umožňuje uložit konfiguraci celého systému do XML souboru pro potřeby auditu nebo shody
  • VPN Activity Reporting – zobrazuje stav a zároveň historii VPN připojení vzdálených pracovníků
  • Country Blocking – blokuje komunikaci z/do specifikovaných zemí a/nebo regionů

„Stejně jako malé a střední podniky, tak i velké společností hledají bezpečnostní řešení, která šetří čas i peníze, a zároveň vítají nápad integrovaných funkcí,“ řekl Gert Hansen, viceprezident Product Management v Astaro. „Většina UTM řešení však postrádá nezbytné funkcionality pro segment velkých společností, jako je například potřeba řešení auditu a shod s bezpečnostními standardy. Nová verze V8 Astaro Security Gateway tyto potřeby splňuje.“

Nové funkce Astaro Security Gateway V8 jsou vhodné pro společnosti všech velikostí. Firmy nyní mohou, například, sledovat všechny aktivity přihlášených uživatelů v síti ze vzdálených míst a zcela zablokovat provoz internetu z vybraných zemí. Kromě toho bylo vylepšeno uživatelské rozhraní Astaro Security Gateway s cílem dalšího zjednodušení řízení úloh. Tyto změny zahrnují i novou vyhledávací funkci, která automaticky otevře všechny položky z menu související se zadaným dotazem.

O společnosti Astaro
Společnost Astaro nabízí nejkomplexnější a nejsnáze ovladatelná řešení pro internetovou bezpečnost. Často oceňované produkty Astaro poskytují nejaktuálnější ochranu v oblasti zabezpečení, přičemž zároveň nabízí nejnižší náklady na vlastnictví. Softwarová, hardwarová a virtuální řešení od Astaro poskytují uživatelům vysokou flexibilitu při naplňování nejrůznějších aplikačních scénářů. Distribuci produktů zajišťuje neustále rostoucí síť více než 2 500 prodejců, díky nimž produkty společnosti Astaro chrání přes 100 000 počítačových sítí pro 47 000 zákazníků v 60 zemích světa. Společnost Astaro, jejíž vedení sídlí v Wilmington Massachusetts, USA a Karlsruhe, Německo, nabízí bezplatné stažení produktů z webu www.astaro.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).