Hlavní navigace

ASTRA2CONNECT I V POLSKU

[Tisková zpráva] Polská společnost Euro Marketing Group bude nabízet polským domácnostem vysokorychlostní Internet přes satelit

Sdílet

Praha, 9. ledna 2008 – SES ASTRA, součást skupiny SES, pokračuje v rozšiřování distribuce svého produktu ASTRA2Connect pro vysokorychlostní satelitní připojení k Internetu v Evropě. Nyní dosáhla dohody, která zpřístupní tento produkt od ledna 2008 také zákazníkům v Polsku.

Smluvním partnerem této služby je v Polsku společnost Euro Marketing Group, která bude nabízet ASTRA2Connect prostřednictvím sítě svých partnerů, prodejců a webových obchodů. Touto smlouvou pokračuje SES ASTRA v úspěšném rozvoji služby ASTRA2Connect na evropských trzích. Euro Marketing Group je poskytovatelem služeb a distributorem IT zařízení včetně TV tunerů v Polsku, na Ukrajině a v Rusku a již poskytuje služby širokopásmového Internetu přes satelit pro polské domácnosti.

ASTRA2Connect je plně satelitní řešení pro širokopásmový přístup, které poskytuje balíčky služeb typu „Dual play“ a „Triple play“ a nepotřebuje žádnou podporu ze strany pozemních zařízení. Tato moderní infrastruktura nabízí unikátní možnost používání vysokorychlostního Internetu pro regiony, kde není dostupné pozemní širokopásmové připojení.

„Máme radost z této nové smlouvy, která nám umožňuje přinést službu ASTRA2Connect na polský trh,“ řekl Alexander Oudendijk, ředitel obchodního oddělení SES ASTRA. „Podle získaných údajů je dnes kolem 2 milionů polských domácností mimo dosah DSL připojení. ASTRA2Connect je inovativní produkt pro tyto zákazníky, nabízející velmi atraktivní řešení pro vysokorychlostní přístup k Internetu také v regionech, které není příslušná pozemní infrastruktura k dispozici.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).