Hlavní navigace

ASTRA2Connect – nové tarify a akční cena kompletu

[Tisková zpráva] Česko-slovenská satelitní platforma Skylink rozšiřuje služby satelitního internetu a představuje akční cenu kompletu ASTRA2Connect.

Sdílet

Dne 1. 6. 2010 zavádíme dvě nové služby bez datového omezení (E, F) a osm nových služeb s limitem přenesených dat (C2 až F4F).

Služby bez datového limitu jsou vhodné pro zákazníky s vysokými nároky na přenesená data. Během špiček však u nich může být v závislosti na objemu dat přenesených v měsíčním období výrazněji omezována rychlost (tzv. Fair Use Policy).

Služby s datovým limitem jsou lacinější a uplatňují se u nich méně přísná pravidla Fair Use Policy. Mají však omezen objem dat (upstream + downstream) přenesených v daném měsíci. Hodí se pro uživatele s menšími nároky na datový přenos. Při vyčerpání měsíčního datového limitu je možno přikoupit další GB dat. Služby C2F, D2F, E3F, F4F mají rovněž datový limit, avšak data přenesená v období od půlnoci do 6 hodin ráno (tzv. Free Zone) se do limitu přenesených dat nezapočítávají. Během Free Zone je tedy možno stahovat velké objemy dat neomezeně.

Ceník služeb satelitního Internetu ASTRA2Connect platný od 1. 6. 2010

A2C

Současně se spuštěním nových služeb vydává Skylink nové Všeobecné podmínky veřejně dostupné služby elektronických komunikací a novou specifikaci Fair Use Policy. Oba dokumenty jsou ke stažení na webech Skylinku www.skylink.cz a www.skylink.sk.

Akční cena kompletů ASTRA2Connect – významná úspora pro nové zákazníky
Dne 1. 6. 2010 se rovněž spouští akční cenová nabídka satelitního kompletu ASTRA2Connect. Oproti doporučené ceně kompletu 12 240 Kč (443 €) činí akční cena 8 990 Kč (355 €) včetně DPH. Satelitní internet je možno objednat u prodejců satelitní techniky nebo přes webové stránky Skylinku.

Tato akce je omezena na prvních 100 kompletů objednaných počínaje dnem 1. 6. 2010.