Hlavní navigace

ASUS a ByteSwarm spolupracují na programu GameFace Messenger s funkcí Gameference

[Tisková zpráva]

Sdílet

ASUS a ByteSwarm spolupracují na programu GameFace Messenger s funkcí Gameference

Praha; 4. července 2005 – Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) a ByteSwarm, divize společnosti AceGain, Inc., dnes oznámily vydání programu ASUS GameFace Messenger – prvního herního komunikačního programu na světě, který v sobě sdružuje možnosti provozování videokonferencí, vedení rozhovorů a vyhledávání herních serverů.

Společnost ASUS uvedla na trh program GameFace Messenger, který je zaměřen na zlepšení interakce při online hraní. Tato revoluční inovace nekončí u pouhého posílání zpráv nebo videokonference mezi dvěma účastníky. Umožňuje zapojit do herní videokonference také více hráčů a jejich vzájemnou hlasovou komunikaci. GameFace Messenger je víceúčelový nástroj pro všestrannou spolupráci, který spojuje online hráče jako nikdy předtím.

„Velmi jsme usilovali o změnu vzájemné komunikace mezi online hráči. Chtěli jsme ji povznést na vyšší úroveň,“ říká Jerry Shun, generální manažer ASUS Graphics Business. „Potřebovali jsme softwarového partnera, který by byl opravdu technologicky na výši a rozšiřoval existující hranice požadovaným směrem. Využili jsme proto platformu GameONE od ByteSwarm“.

ByteSwarm GameONE je sada aplikací a služeb pro online spolupráci, která poskytuje vše, co by mohl hráč potřebovat – kromě samotné hry. ByteSwarm dodal aplikaci GameFace Messenger základní technologii pro okamžitou komunikaci, vyhledávání herních serverů, správu kontaktů a mechanismus přenosu dat.

Jako nováček na herní scéně chtěl ByteSwarm svojí spoluprací s přední světovou společností ASUS prokázat, že je připraven hrát velkou roli na tomto trhu.

Produkt ByteSwarm GameONE je založen na distribuované platformě DRAMA společnosti AceGain. AceGain DRAMA (Dynamic Routing Adaptive Mobile Agent) je softwarová platforma, která poskytuje základní aplikační infrastrukturu pro síťové prostředí se směrováním dat, správu, zabezpečení a distribuci obsahu napříč heterogenními operačními prostředími.

„Nyní mohou hráči pořádat živé videokonference s ostatními hráči, domlouvat si postupy, spolupracovat jako tým nebo se mohou jen tak pobavit před hrou nebo po ní,“ řekl Shun. „Je to opravdu nový stupeň interaktivního hraní.“

O společnosti AceGain

ByteSwarm Internet Service and Software Client (http://www.by­teswarm.com) je vlastněna a řízena společností AceGain, Inc. ByteSwarm poskytuje zákaznicky orientované aplikace, založené na platformě AceGain DRAMA. Společnost AceGain je přední poskytovatel softwarových produktů typu Peer-to-Peer Grid, založených na jejích patentech v oblasti technologie decentralizovaného zpracování dat. AceGain DRAMA – Dynamic Routing Adaptive Mobile Agent – je softwarová platforma, která poskytuje základní aplikační infrastrukturu pro síťové prostředí se směrováním dat, správu, zabezpečení a distribuci obsahu napříč heterogenními operačními prostředími. Platforma DRAMA a její sada aplikací jsou implementovány do mnoha různých aplikačních prostředí společností ze žebříčku Fortune 500 z celého světa. Další informace lze nalézt na webových stránkách společnosti na adrese www.acegain.com.

O společnosti ASUS
ASUSTeK Computer Inc. (TSE:2357) je přední dodavatel řešení pro počítače, komunikace a spotřebitele. Jeho portfolio produktů obsahuje notebooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, informační zařízení, stolní PC, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Se svojí prvotřídní výzkumnou
a vývojovou základnou a kancelářemi a pobočkami rozmístěnými ve všech koutech světa přináší ASUSTeK inovativní řešení spotřebitelům, podnikům a OEM/ODM zákazníkům. Společnost má dlouhodobě vedoucí postavení na trhu základních desek a grafických karet a patří do desítky celosvětově nejvýznamnějších hráčů v oblasti notebooků, optických mechanik, širokopásmových modemů a rozsáhlé palety dalších produktů.

V případě zájmu o další informace, prosím kontaktujte:
Patrik Schober
PRAM Consulting
patrik.schober@pram­.cz

nebo

Jan Holuša
ASUSTeK Computer Inc.
jan_holusa@asus­.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).