Hlavní navigace

ASUS a NVIDIA spojí síly na prvním notebookovém herním turnaji ESWC 2006

[Tisková zpráva] Praha 4. července 2006 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel velmi výkonných notebooků, se spojí se společností NVIDIA pro hostování prvního notebookového herního turnaje v historii ESWC (Electronic Sports World Cup) na pařížském grand finále. World GameMaster Tournament (WGT), jedna z největších světových herních soutěží v roce 2006, rovněž doporučila notebooky ASUS a jejich vysoký grafický výkon pro mobilní 3D hraní.

Sdílet

Mohutný výpočetní výkon a technologie grafického zobrazení notebooků ASUS jsou dobře známé mezi hráči po celém světě. V poslední době se společnost ASUS objevila na největších světových turnajích v elektronických sportech, včetně již zmíněných WGT nebo ESWC. ESWC pořádá na pařížském grand finále turnaj ASUS Notebook Trophy.

Turnaj nové generace se koná v prostoru vyhrazeném jen pro notebooky. Zaregistrovat se a soutěžit mohou všichni kvalifikovaní šampióni ESWC. ASUS Notebook Trophy 2006 se bude hrát ve velmi populárním módu hry Counter Strike, nazývaném Speed Strike, kde se hraje systémem jeden na jednoho. Vítěz získává hodnotné ceny a titul – Nejlepší hráč Counter Strike na světě

Série ASUS A6Jm– oficiální herní notebook pro ESWC Oficiálním herním notebookem turnaje ASUS Notebook Trophy bude model A6Jm. Disponuje 15,4" displejem, vycházející z nejnovější technologie Intel Centrino Duo Mobile, poskytuje zvýšený výpočetní výkon pro multitasking, delší výdrž baterie a také lepší správu napájení. Spolu s grafickým řešením NVIDIA GeForce Go7600 (512MB), přináší notebook ohromující realistický 3D výkon pro dokonalý herní prožitek. Díky zabudované webové kameře s vysokým rozlišením se mohou nyní spoluhráči vidět a komunikovat při hraní online!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).