Hlavní navigace

ASUS EAX 1950PRO s vylepšeným ventilátorem

[Tisková zpráva] Praha 26. října - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), jeden z největších světových výrobců grafických zařízení, představuje novou řadu grafických karet ASUS EAX1950PRO, jež se mohou pochlubit vylepšeným ventilátorem, který snižuje teplotu až o 10°C v porovnání s obdobnými výrobky. Zcela nová řada poskytuje vysoký výkon a stabilitu a používá nejnovější technologie podporující operační systém příští generace Microsoft Windows Vista. Řada EAX1950PRO zahrnuje dvě výkonná zařízení – EAX1950PRO CrossFire/HTDP/256M a EAX1950PRO/HTDP/256M.

Sdílet

Stylové chlazení
Řada EAX1950PRO, jež vychází z GPU Radeon X1950PRO společnosti ATI, disponuje novým ventilátorem, který zajišťuje kvalitní odsávání tepla a současně plní díky elegantním křivkám estetickou funkci. Unikátní vestavěné tepelné trubice, které se v počítačových zařízeních běžně nepoužívají a výtlačný ventilátor směrující studený vzduch na žebra chladiče, tak snižují u řady EAX1950PRO teplotu o 10°C ve srovnání s jinými grafickými kartami bez těchto úprav.

Připraveni na CrossFire
Nová řada EAX1950PRO podporuje technologii CrossFire firmy ATI, která umožňuje více jednotkám GPU pracovat současně a zároveň zajišťuje kvalitní obraz. EAX1950PRO CrossFire/HTDP/256M a EAX1950PRO/HT­DP/256M v režimu CrossFire nabízí skvělé řešení, jak získat kvalitní grafický výstup pro zařízení s vysokým rozlišením.

HDCP a Windows Vista™ jsou připraveny
EAX1950PRO je vybavena technologií HDCP, která splňuje požadavky na systém Windows Vista. Sledování videa nebo obrazu ve vysokém rozlišení vyžaduje nejen kvalitní zobrazovací médium, ale i kvalitní grafickou kartu. Řada EAX1950PRO proto uspokojí při ugradu grafické karty požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů a je perfektním produktem pro modernizaci digitálních HD center.

Splendid Video Intelligence Technology
Nová řada EAX1950PRO podporuje Splendid Video Intelligence Technology, která je zabudována výhradně do řešení od společnosti ASUS. Technologie Splendid detekuje aktivaci a používání videoaplikací a automaticky optimalizuje kvalitu obrazu pro dosažení nejlepšího možného zobrazení. Kromě pěti režimů (standardní, hry, kino, scenérie a noc) umožňuje tato inovativní technologie volbu ze tří možností odstínu kůže pro zajištění vysoké kvality obrazu v různých videoaplikacích. Sledování videa z počítače na LCD monitorech, zejména se širokoúhlých displejem, je tak nyní stejně kvalitní jako na nejlepších televizorech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).