Hlavní navigace

ASUS EAX1650XT a GTI Racing v jednom balení

[Tisková zpráva] Praha 8. listopadu - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední světový dodavatel grafických karet, uvádí na trh novou řadu grafických karet EAX1650XT, které se prodávají společně s GTI Racing, jednou z nejpopulárnějších závodních her současnosti. V porovnání s konkurenčními grafickými kartami s obdobnou konstrukcí nabízejí grafické karty ASUS až o 26 % vyšší výkon, což zajišťuje plynulost videa nejen při GTI Racing, ale také při dalších populárních hrách.

Sdílet

Řada EAX1650 XT, postavená na grafickém jádru Radeon X1650XT firmy ATI, zahrnuje dva modely: EAX1650XT CF/2DHT/256M CrossFire Edition a EAX1650XT/2DH­T/256M. Oba jsou již dostupné po celém světě.

Nárůst výkonu o 26 % s 256MB pamětí DDR3
Řada EAX1650XT, disponující vestavěnou 256MB pamětí DDR3, nabízí ve srovnání s kartami ze stejného tržního segmentu, postavenými na grafickém jádru GeForce7600GT, zvýšení výkonu o 26 procent. Grafické karty poskytují nepřekonatelný výkon pro provoz aplikací, náročných na video prostředky včetně nejnovějších herních titulů.

Základní informace o GTI Racing
Grafické karty řady EAX1650XT jsou dodávány s novou verzí hry GTI Racing, která unikátním způsobem spojuje realistickou simulaci chování automobilů s čistou radostí z jejich velmi dynamického řízení. GTI Racing nabízí největší sbírku oficiálně licencovaných legendárních evropských automobilů Volkswagen Golf. Závodníci si mohou vybrat jeden z celkem 15 modelů GOLF, představujících všech pět jeho generací od původních historických modelů až po ty nejnovější.

Technologie Splendid Video Intelligence
Nová řada EAX1650XT podporuje technologii Splendid Video Intelligence, která je zabudována výhradně do řešení od společnosti ASUS. Detekuje aktivaci a používání videoaplikací a automaticky optimalizuje kvalitu obrazu pro dosažení nejlepšího možného zobrazení. Technologie Splendid dynamicky přizpůsobuje barevnost, jas, ostrost a kontrast tak, aby výsledný obraz byl stejně kvalitní jako na nejlepších televizorech.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).