Hlavní navigace

ASUS Essentio CS5110: Mini PC na zcela nové úrovni

[Tisková zpráva] Praha 23. dubna 2008 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, na základě svého rozsáhlého výzkumu a vývoje představuje nové všestranné zařízení Essentio CS5110 Mini PC. Jde o nejmenší stolní PC na světě vybavené samostatnou vestavěnou grafickou kartou, která přináší výjimečné zážitky ze sledování filmů ve vysokém rozlišení i radost ze zcela plynulého hraní her.

Sdílet

Potěšení z vysokého rozlišení 1080P
Snadné a plynulé přehrávání HD filmů. Skvělá kvalita grafické karty modelu CS5110 a HDMI výstup umožňují užít si zábavu ve vysokém rozlišení. Digitální video a digitální audio je možné bezproblémově přenášet prostřednictvím televize nebo monitoru vybaveného HDMI.

Velmi kvalitní audio
Model CS5110 podporuje výstup S/PIDF a je vybaven 7.1kanálovým zvukovým výstupem. Po připojení k reproduktorové soustavě 7.1 nebo k jiným zvukovým zařízením můžete zažít živý prostorový zvuk ve filmech i hrách.

Zážitek z tichého používání počítače
Díky prvnímu chladicímu modulu 2 v 1 na světě, který izoluje teplo od ventilátoru chladiče, má model CS5110 nejrychlejší, nejtišší a nejspolehlivější systém odvádění tepla. Hladina provozního hluku je při provozu bez zatížení pouze 23,9 dB, což je méně, než nabízí většina ostatních počítačových systémů na trhu. To poskytuje velmi komfortní prostředí pro práci s počítačem.

Připojení 802.11n & Bluetooth 2.0
Model CS5110 podporuje bezdrátový standard 802.11n s přenosovými rychlostmi až 300 Mb/s, tedy s 6krát rychlejším a 8krát větším pokrytím než standard 802.11g. Vestavěný modul Bluetooth rovněž podporuje vícenásobné propojení s přístroji Bluetooth, jako jsou přenosné počítače, jiná mobilní zařízení (mobilní telefony, PDA a podobně) a sluchátka.

Technologie SPLENDID Video Intelligence
Tato technologie optimalizuje výkon videa inteligentním nastavením barev, jasu, kontrastu a ostrosti obrazu. Poskytuje také možnost výběru z předem nastavených režimů obrazu (prostřednictvím vyhrazených tlačítek) a ze 3 tónů pozadí, které můžete volit podle svých potřeb. Zlepšováním skutečné hloubky a intenzity barev v reálném čase poskytuje živé a úchvatně zářivé barvy. Díky pokročilému algoritmu Area Pixel Processing, který neustále vyhodnocuje a nastavuje každý pixel v každém rámečku, je výsledkem dynamicky optimalizovaný obraz s hlubokými a sytými barvami, které jsou pro lidské oko velmi přirozené. Je-li obraz tmavý, například v nočních scénách, je tato technologie naprogramována tak, aby nastavila výsledný jas pro každý detail a vytvořila dobře vyvážený kontrast.

Povrch lesklý jako satén
Vnější skříň stolního Mini PC ASUS Essentio CS 5110 je vyrobena vysoce kvalitní technikou dvojího nástřiku, podobnou těm, jaké používá známý italský designér nábytku pro navození pocitu luxusu. Poté jsou výsledné povrchy vyleštěny tak, aby bylo dosaženo křišťálově tmavého lesku připomínajícího nádherný vzhled saténu.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).