Hlavní navigace

ASUS M70 se stává oficiálním notebookem 43. ročníku MFF Karlovy Vary

[Tisková zpráva] První notebook na světě, který nabízí kapacitu až 1 TB, displej WUXGA (1 920 x 1 200) a přehrávání Blu-Ray pro nevšední audiovizuální zážitky

Sdílet

Praha 12. června 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, oznamuje, že se stal dodavatelem výpočetní techniky 43. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, který proběhne od 4. do 12. července. Jedním z notebooků, které ASUS v rámci partnerství představí, bude nový notebook M70, který přináší novou úroveň Full HD díky pokročilým high-definition funkcím. Nejen pro své přední světové technologie byl zvolen oficiálním notebookem letošního filmového festivalu v Karlových Varech.

„ Je nám obrovskou ctí, že můžeme spojit naši společnost s tak proslulou a jedinečnou kulturní událostí světové úrovně jakou je MFF Karlovy Vary, a zajistit jí i všem filmovým návštěvníkům kvalitní služby a zábavu,“ uvedl Ondřej Třetina, Marketing Specialist společnosti ASUS.

Nový notebook ASUS M70 je připraven přijímat HD se všemi jeho chloubami, a to díky širokoúhlé WUXGA obrazovce s rozlišením 1 920×1 200 pixelů a podpoře technologie Blu-ray. Společně s výtečnou zvukovou technologií Dolby Home Theather, zahrnující reproduktory Altec-Lansing, je notebook M70 přímo předurčen k tomu, aby poskytoval úchvatnou digitální zábavu. Mimo svých vyvážených audiovizuálních schopností nabízí M70 jako první notebook na světě kapacitu pevných disků plný 1 TB (2×500 MB), které tak mohou pojmout až 285 000 digitálních fotek, 25 000 hudebních souborů nebo 120 hodin filmů v HD kvalitě*. Díky kombinaci ostrého obrazu, špičkového zvuku a obrovské úložné kapacity je notebook M70 tou jedinou správnou volbou, která vám zaručí nepřekonatelný zážitek z HD multimedií.

Skutečně vysoké rozlišení
Hlavním rysem notebooku M70 je jeho širokoúhlý 17palcový WUXGA displej s rozlišením 1 920×1 200 pixelů a poměrem stran 16:10. Je schopný věrně reprodukovat HD filmy tak, jak mají být zobrazeny, tedy v nativním rozlišení, bez změny měřítka, která by nevyhnutelně snížila kvalitu obrazu.. Ve spojení s podporou Blu-ray a portem HDMI nedojde při přehrávání nebo přenosu ke ztrátě žádných dat vysokého rozlišení.

Velký ve zvuku
O doplnění ohromujících vizuálních zážitků z HD obsahu se u modelu M70 stará systém zpracování zvuku Dolby Home Theatre, který je přenášen reproduktory Altec Lansing, poskytujícími bohatý, čistý zvuk pro dokonalý zážitek ze sledování filmů na cestách.

Obrovská úložná kapacita
Pro nerušený a plynulý HD prožitek je M70 prvním notebookem na světě, který nabízí úložiště s neuvěřitelnou kapacitou 1 TB (2×500 GB), která umožňuje uložit neskutečné množství dat v High Definition kvalitě.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).