Hlavní navigace

Strhující zábava a věrný zvuk – multimediální notebooky ASUS N61 a N71

[Tisková zpráva] Notebooky ASUS N61 a N71 zaujmou provedením ve stylu „nové vlny“, které dodává jejich zevnějšku nádech futurismu, a také multimediálními schopnostmi. Oba modely nabízejí kvalitní reprodukci zvuku díky exkluzivnímu technologii SonicMaster od ASUSu.

Sdílet

Kromě toho obsahují notebooky N61 a N71 sadu výkonných audio řešení, která zahrnuje reproduktory Altec Lansing a technologii SRS Premium Sound. Díky technologii NVIDIA CUDA a samostatné grafické kartě NVIDIA GeForce GT 240M* s 1 GB grafické paměti poskytují notebooky ASUS N61 a N71 realistické zobrazení na 16palcovém, resp. 17,3palcovém displeji podsvíceném LED diodami.

Požitek z poslechu s ASUS SonicMaster
ASUS se za účasti vybrané skupiny expertů na zvuk pustil do projektu, jehož cílem bylo nabídnout u notebooků dosud nevídanou kvalitu zvuku. Výsledkem je exkluzivní řešení SonicMaster, které obsahuje uspořádání vyhrazených rezonančních prostor umožňující vrstvení zvuku, což umožňuje velmi čistou reprodukci zvuku. SonicMaster výrazně zlepšuje kvalitu zvuku napříč různými zvukovými rozsahy a umožňuje uživatelům slyšet každý tón nebo rytmus. Řešení obsahuje molitanovou složku s vysokou hustotou zlepšující reprodukci zvuků s nižšími kmitočty, zatímco papírová složka změkčuje středové vokály, které jsou díky tomu mnohem bohatší. Společně s reproduktory Altec Lansing a technologií SRS Premium Sound se řešení SuperSonic stará o požitek z kvalitního zvuku na cestách.

Výkonné grafické karty s 1 GB grafické paměti a GPU od NVIDIA
Grafický výkon notebooků ASUS N61 a N71 zprostředkuje grafická karta NVIDIA GeForce GT 240M s 1 GB DDRIII grafické paměti*, která poskytuje věrné a čisté zobrazení. Obsažená technologie NVIDIA CUDA řeší pomocí paralelní výpočetní architektury složité výpočetní úlohy a značně urychluje kromě grafických i další aplikace. To umožňuje notebookům ASUS N61 a N71 převádět hudbu, fotografie a videa až 20krát* rychleji, přehrávat videa a DVD až 15krát* rychleji a také zlepšovat a upravovat videa až 10krát* rychleji.

S technologií CUDA souvisí další řešení společnosti ASUS – softwarový balíček Video Magic. Ten zvyšuje rozlišení tradičních DVD ze standardních 740p na Full HD 1080p a přizpůsobuje barvu a jas zobrazovaného obsahu. Zvýšení počtu snímků ze 24/30 za sekundu na 60/72 za sekundu přináší uživatelům plynulejší přehrávání DVD.

HD LED displeje s poměrem stran 16:9
Ani zevnějšek za vnitřní architekturou notebooků ASUS N61 a N71 nijak nezaostává. 16palcové a 17,3palcové displeje podsvícené LED diodami s poměrem stran 16 : 9 jsou ozdobou notebooků ASUS N61 a N71. Notebook ASUS N71 také obsahuje dva vstupy pro sluchátka a výstup 5.1, zatímco zabudovaný subwoofer vylepšuje reprodukci basů. Model N71 nabízí také obrovský úložný prostor o kapacitě 1TB * pro multimediální soubory a jiná data.