Hlavní navigace

ASUS NOVA LITE Mini 2L PC přináší výpočetní výkon v malém balení

[Tisková zpráva] Stylový design, integrované reproduktory a technologie šetřící energii pro dokonale bezhlučnou práci s počítačem

Sdílet

Praha 8. dubna 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje nový počítač pro každodenní využití NOVA LITE 2L PC, který se díky svým ideálním rozměrům a stylovému provedení bezvadně hodí jak pro domácí, tak pro pracovní činnost. NOVA LITE 2L PC obsahuje nejmodernější technologie pro zlepšení kvality zvuku a snížení spotřeby energie. Kromě elegantního designu a rozumným pořizovacím nákladům skýtá toto mini PC mnohem více, než by se soudě dle jeho rozměrů mohlo zdát — je to pozoruhodně kompaktní krabička obsahující bezmála vše, co potřebujete.

Energeticky účinný výpočetní výkon a tichý provoz
Toto malé zařízení v sobě obsahuje jak pevný disk (HDD), tak optickou mechaniku (ODD). K tomu má dva Hi-Fi reproduktory, které jsou strategicky umístěny na přední straně, čímž je dosaženo optimálního šíření zvuku. Součástí tohoto mini PC je také nová technologie pro úsporu energie, díky které procesor spotřebovává pouhých18 W při práci a jen 5 W v klidovém stavu. Tím dochází k výraznému snížení tvorby tepla, a v neposlední řadě také ke snížení účtů za energii. Vzhledem k nízké teplotě není nutné, aby ventilátor pracoval ve vysokých otáčkách, což se projevuje v tichém a nerušeném prostředí s hladinou hluku pouhých 24 dB. Té je možné dosáhnout pomocí unikátní inteligentní technologie společnosti ASUS pro neslyšný odvod tepla, která využívá masivních kondenzátorů a tepelného řešení se speciálním modulem pro odvod tepla a jedním ventilátorem.

Elegantní a ekonomický
V porovnání se svými rozměrnějšími příbuznými s krytováním od 20 do 30L klade NOVA LITE stále důraz na své funkce a technické parametry, čímž se stává, narozdíl od klasických PC, zcela soběstačnou a nezávislou jednotkou, výborně se hodící pro uživatele, kteří velmi lpí na výši svých výdajů.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).