Hlavní navigace

ASUS ověnčený cenami za kvalitní design svých produktů

[Tisková zpráva] Ocenění RedDot Design Award obdržely kompaktní notebook U1, herní řada notebooků G1 a G2 a LCD monitor LS201

Sdílet

Praha 3. dubna 2007 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, nedávno obdržel prestižní ocenění RedDot Design Award za výjimečný, vysoce kvalitní design notebooku U1, herní řadu notebooků G1 a G2 a LCD monitor LS201 *.

Mezinárodní ocenění RedDot Design Award se řadí mezi největší a nejznámější designové soutěže na světě. Každý rok porota, složená z odborníků z celého světa, hodnotí a oceňuje předložené produkty podle přísných kritérií jakými jsou stupeň inovace, funkčnost a formální kvalita výrobku. To zajišťuje vážnost soutěže a podporu mezinárodního přijetí.

Herní řady notebooků G1, G2
Notebooky G1 a G2 jsou založeny na nejnovější technologii Intel Centrino Duo Mobile s pokročilým řešením grafiky. Jsou určeny profesionálním hráčům, kterým poskytují revoluční způsob hraní her v pohybu. Širokoúhlé notebooky G1 a G2 s prudkou rychlostí a věrohodným video a audio výkonem jsou nabízeny s integrovanými designovými detaily, jež pozdvihují celkové herní zážitky.

Ultratenký notebook U1
Kompaktní 11,1” širokoúhlý notebook U1, který je šitý na míru mobilním profesionálům jako stylový společník na cesty, se může pochlubit speciálním, zrcadlově lesklým LCD krytem, nerezovými konturami a tělem ze slitiny s obsahem uhlíkových vláken. Dojem jedinečného stylu a luxusu umocňuje mimo jiné i pracovní plocha pod klávesnicí, která je potažená kůží.

LCD monitor LS201
Elegantně štíhlý LCD monitor LS201 vyzařuje třpytivým černým leskem, který nevtíravě přitahuje pozornost každého. Jemné hliníkové detaily na podstavci či možnost připevnění na stěnu dokreslují celkový bezchybný design LCD monitoru LS201, který se perfektně hodí do každého moderního bytu či veřejného prostoru.

*LCD Monitor LS201 byl před oficiálním vyhlášením uveden pod názvem S201.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo http://cz.asus.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).