Hlavní navigace

Nahrávejte a sdílejte svá vzrušující dobrodružství, ať jste kdekoliv

[Tisková zpráva] ASUS P527 s funkcí Travelog vytvoří památné snímky z vašich cest

Sdílet

Praha 22. ledna 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje nový model GPS navigace – ASUS P527, který je určen uživatelům vyžadujícím pohodlnou GPS navigaci a plnou podporu obchodních a multimediálních funkcí.

Zachyťte vzrušující momenty a podělte se o ně s funkcí Travelog
Funkce Travelog umožňuje zachytit a sdílet fotografie pořízené na cestách, zobrazit cestovní plány či zajímavá místa, která se chystáte navštívit, ale i zapsat veškeré poznámky. Tato praktická funkce podporuje formát satelitních map používaný aplikací Google Earth, což dovoluje uživatelům vytvořit si deník událostí, ke kterým došlo v průběhu jejich cest. S funkcí Travelog je pak možné propojit fotografie a další zajímavosti z cest a vytvořit si jakýsi blog, který lze sdílet s ostatními.

GPS vám rychle ukáže, kde se nacházíte
Svižná GPS navigace s funkcí GPS Catcher umožňuje rychle určit místo, na kterém se právě nacházíte, ať jste kdekoliv na světě. Funkce Location Courier pravidelně hlásí vaši přesnou polohu vámi zvoleným přátelům a blízkým, za žádných okolností se proto neztratíte. Dokonce i v rozlehlé otevřené krajině je celosvětová GPS síť vždy schopna vás lokalizovat, což činí z vašeho PDA telefonu nejlepší prostředek pro každodenní bezpečnost.

Mějte vždy aktuální informace s funkcí Newstation
Model P527 pracuje pod systémem Windows Mobile 6 Professional, který je vybaven plnou sadou kancelářských funkcí Office. Umožňuje synchronizaci e-mailů z Outlooku, editaci dokumentů Word a Excel a prohlížení prezentací aplikace Powerpoint. Funkce Newstation navíc umožňuje uživateli přijímat nejnovější zprávy a informace z webových stránek pomocí čtečky RSS kanálů. Aktualizace přijímaných zpráv i zasílání příspěvků do vašeho blogu probíhají v reálném čase. Díky funkci rozpoznávání vizitek pak již nemusíte zdlouhavě opisovat údaje z navštívenek vašich obchodních partnerů, čímž se správa kontaktů značně zrychlí.

Vychutnejte si mobilní multimediální funkce
Díky zabudovanému přijímači FM rádia, 2Mpix fotoaparátu s automatickým ostřením a přehrávači Windows Media Player si můžete užít i multimediální zábavu. Integrované funkce Windows Live navíc umožňují využití vyhledávačů Hotmail a MSN, díky kterým zůstanete ve styku s přáteli, jež jsou online.

Propracovaný vzhled s uživatelsky přívětivým ovládáním
Model P527 má hloubku pouhých 15,4 mm, což spolu se stříbrošedým hliníkovým krytem podtrhuje jeho styl i profesionalitu. 8 vyhrazených funkčních kláves umožňuje rychlý přístup k nejdůležitějším funkcím, díky čemuž je ovládání jednoduché a rychlé. Pětipolohová, vpředu umístěná ovládací klávesa a třípolohové postranní kolečko umožňují jednoduchý přístup k funkcím dle preferencí uživatele. Dohromady vytvářejí jednoduše zvládnutelné ovládání, které lze provádět jednou rukou, což je velmi výhodné, ovládáte-li telefon při práci.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.