Hlavní navigace

Užijte si pohodlnou GPS navigaci s velkým 3,5" displejem a vysokorychlostní 3G sítí

[Tisková zpráva] PDA telefon ASUS P550 přináší výkon 3G při kompaktní velikosti 3,5"

Sdílet

Praha 22. ledna 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje nový model PDA telefonu – ASUS P550, který osloví uživatele upřednostňující především stylové a výkonné mobilní zařízení. Tento telefon disponuje velkým 3,5" displejem, který usnadňuje uživateli prohlížení on-line informací a GPS navigaci. Kompaktně vyhlížející PDA telefon je ideální pro uživatele z podnikové sféry, kteří požadují mobilní kancelář s dobrou konektivitou na cestách.

Nejvýkonnější a přitom kompaktní PDA telefon 3,5"
Model ASUS P550 ukrývá procesor s taktem 520 MHz. S kompaktními rozměry 121×70 mm a tenkým bočním profilem (pouhých 1,65 cm) poskytuje skvělý výkon a bezproblémovou konektivitu, a to včetně WCDMA, Wi-Fi, Bluetooth a GPS. Model P550 podporuje 3G sítě a je určen zvláště těm uživatelům, kteří za obchody cestují po celém světě a požadují rychlé datové přenosy. S funkcí Newstation mají k dispozici vždy aktuální informace o dění doma i ve světě. Další užitečnou obchodní funkcí je například Ur Time, která na displeji zobrazuje čas ve čtyřech časových pásmech naráz nebo Plánovač obchodních schůzek, který pomáhá uspořádat schůzky se zákazníky po celém světě, žijícími v různých časových pásmech. Dostupná je také sada kancelářského softwaru pro práci s dokumenty.

Vysoká efektivita pouhým dotykem
Na modelu P550 vypadá vše lépe. Zvláště 3,5" velká dotyková obrazovka umožňuje pohodlně prohlížet on-line informace, GPS navigaci a dokumenty s velkým písmem a s grafickými ikonami. Ruku v ruce s tímto jednoduchým prohlížením jde i jednoduché ovládání pomocí pera, nebo Vašeho prstu. Kromě toho je k dispozici 5 funkčních kláves umožňujících rychlé spuštění až 7 aplikací bez nutnosti zacházet hluboko do menu.

Plnohodnotná GPS pro okamžitou navigaci
Model P550 je vybaven několika pokrokovými navigačními funkcemi, mezi nimiž je i rychlý GPS Catcher*, který uživatelům zajistí rychlé zjištění polohy a svižnou navigaci k příští destinaci, jakož i kanál dopravních informací TMC* (Traffic Message Channel). Ten zprostředkuje zprávy o lokální dopravní situaci a počasí přes volitelný TMC kabel. (*Poznámka: Závislé na zemi a podpoře ze strany navigačního softwaru).

Travelog je unikátní aplikace, která zaznamenává a sdílí fotografie pořízené na cestách, plány cest, zajímavá místa a zážitky a následně umožňuje jejich prohlížení. Funkce Location Courier pravidelně hlásí vaši přesnou polohu vámi zvoleným přátelům a blízkým, za žádných okolností se proto neztratíte.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.