Hlavní navigace

ASUS P750: Kompletní obchodní řešení s vysokorychlostním přenosem dat

[Tisková zpráva] Nový PDA telefon obsahuje GPS a 3,5G pokrytí pro obchodní přístup kdykoliv a kdekoliv

Sdílet

Praha 14. února 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, uvádí na trh nový PDA telefon s označením P750, který zvládá prvotřídní obchodní funkce i GPS. Tento „revoluční zázrak“ mezi handheldy, vítěz japonské ceny G-Mark 2007, poskytuje vysokorychlostní přenos dat, nabízí kompletní obchodní aplikace a naprostou síťovou konektivitu zahrnující HSDPA, Bluetooth, WiFi, USB a GPS.

Kompletní konektivita a obchodní funkce
S kompletním pokrytím vysokorychlostních sítí 3,5G (HSDPA 3,6 Mb/s), třípásmovým GSM (GSM 900/1800/1900), Wi-Fi (IEEE 802.11 b+g), Bluetooth V2.0+ EDR, USB 1.1 a integrovanou GPS anténou umožňuje P750 uživateli připojit se k celému světu. A co víc, P750 přichází s kompletně pokrytými obchodními funkcemi pro každodenní pomoc uživatelům zaměřeným na obchod.

Tyto obchodní funkce zahrnují program Ur Time, který umožňuje uživatelům vidět aktuální čas v různých městech přímo na Today obrazovce. Popisovaná užitečná utilita je svázána s Meeting Time Plannerem, který činí plánování schůzek jednodušší a efektivnější než kdykoliv předtím. Program Newstation poskytuje aktuální zprávy a informace z Blogů přes RSS kanály, zatímco funkce Auto Cleaner odmazává nechtěná data, a tak udržuje zařízení ve výborné kondici. V neposlední řadě zde najdeme i čtečku vizitek (Business Card Recognition), která využívá fotoaparát s automatickým ostřením a rozlišením 3 megapixely. Díky tomu dokáže zachytit všechny detaily navštívenek, aniž byste museli data ke kontaktům zadávat manuálně.

GPS Travelog pro sdílení nezapomenutelných cest
Travelog je zajímavá funkce, která uživatelům umožní nahrávat a sdílet obrázky z cest, tras, zajímavých bodů, a kalendáře. Tato praktická funkce podporuje formát satelitních map používaný aplikací Google Earth, což dovoluje uživatelům vytvořit si deník událostí, ke kterým došlo v průběhu jejich cest. S funkcí Travelog je možné propojit také fotografie a vytvořit si jakýsi blog, který lze sdílet s ostatními. Integrovaná GPS anténa v kombinaci s navigačním programem podporuje příjem TMC (Dopravní informační služby), uživatelé tak mají možnost získat čerstvé dopravní informace, které mohou pomoci vyhnout se dopravním zácpám (závisí na podpoře místního operátora). S funkcí GPS Catcher je handheld P750 schopen svižně aktualizovat satelitní data, a proto poskytuje rychlé a přesné vykreslení polohy na cestách.

S utilitou Location Courier se už nikdy neztratíte
Funkce Location Courier v P750 pravidelně hlásí vaši přesnou polohu vámi zvoleným přátelům a blízkým, za žádných okolností se proto neztratíte. Dokonce i v rozlehlé otevřené krajině je celosvětová GPS síť vždy schopna vás lokalizovat, což činí z vašeho PDA telefonu nejlepší prostředek pro každodenní bezpečnost.

Praktické a uživatelsky příjemné rozhraní
Inteligentní metoda zadávání dat umožňuje uživatelům využít pro rychlejší psaní buď klávesnici, anebo obrazovku. Dvojité zadávání textu i čísel tak už nebude vyžadovat zbytečné přepínání navíc a psaní bude mnohem efektivnější. Uživatel může mít například zobrazenou tabulku symbolů na displeji a současně přitom používat klávesnici pro vkládání znaků a urychlení psaní. Díky inteligentní predikci slov a automatické korekci je psaní zpráv ještě rychlejší. P750 navíc poskytuje vícejazyčnou podporu.

Intuitivní prohledávání kontaktů
Prohledávání kontaktů je pohodlné, stačí jen přímo napsat jméno na klávesnici. Všechny kontakty, které splňují zadání se objeví, a tak není problém zjistit si konkrétní detaily některého z kontaktů. Uživatel může dokonce přednastavit 1 až 99 kontaktů a rychle je vytočit pouze držením daných čísel na klávesnici. Tohle všechno může být jednoduše provedeno ovládacím kolečkem jog-dial nebo pětisměrnou navigační klávesou.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).