Hlavní navigace

Dozvuky CeBIT 2008: ASUS představil revoluční grafické rozhraní pro své handheldy

[Tisková zpráva] Praha 12. března 2008 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, ohlásil novou řadu handheldů, která je navržena tak, aby upoutala pozornost uživatelů nejen svým atraktivním designem, ale také svou výjimečnou použitelností. Elegantní křivky, dotykový displej, vysoké rychlosti stahování a uživatelsky přívětivé rozhraní založené na softwaru Windows Mobile, to jsou jen některé z prvků, kterými se nova řada může pochlubit.

Sdílet

„Stále dokola se od lidí doslýcháme, že chtějí mít jen jediný telefon, který budou moci využívat pro vše potřebné. To je důvod, proč jsme se zaměřili na poskytování zařízení založených na platformě Windows Mobile,“ prohlásil Scott Horn, generální ředitel Mobile Communications Business společnosti Microsoft. „S touto nejnovější řadou smartphonů společnosti ASUS, které s sebou přinášejí množství inovací, si zde nyní každý najde to své. Bez ohledu na to, zda budou spotřebitelé tato zařízení využívat na práci nebo na hraní, budou mít nyní k dispozici výkonné a skutečně snadno přenosné zařízení, které budou moci mít stále po ruce.“

ASUS-Lamborghini ZX1 — Nepřekonatelný styl a užitek
Společnosti ASUS se moderním handheldem, vybaveným všemi potřebnými funkcemi, který byl vytvořen ve spolupráci s automobilkou Lamborghini, podařilo vzbudit obrovský zájem veřejnosti. Toto zařízení obsahuje všechny designové prvky stejnojmenného proslulého sportovního automobilu, a může se tak pochlubit pěkným a bohatým zevnějškem s elegantními křivkami, které jsou dokresleny karbonovou úpravou a prvotřídní nerezovou ocelí. Při zapnutí dotykového displeje lze spatřit unikátní grafické uživatelské rozhraní, které lze upravit dle individuálních představ uživatele.

ASUS P320 — Malý, ale nepřehlédnutelný
Kompaktní PDA telefon ASUS P320, oděný do moderních odstínů a hladkých křivek, je nejmenším z rodiny Windows Mobile GPS PDA a přenáší design těchto zařízení do zcela nových dimenzí elegance. Uvedený telefon však není výjimečný jen svým vzhledem, ale přináší také naprosto intuitivní rozhraní.

ASUS P560 — Užijte si výjimečně štíhlé zařízení
Výjimečně štíhlý telefon ASUS P560 nabízí zcela nové uživatelské rozhraní, které zásadním způsobem zdokonaluje pocit z práce s tímto zařízením. Nové rozhraní přináší možnost výběru z různých režimů zobrazení, a uživatelé tak mohou mít pouhým dotykem vždy vše, co potřebují. Vyhledávat informace a přistupovat k nim lze jednoduše díky intuitivnímu menu a pomocí aplikací Multi-Home & Anytime Launcher s pěknými efekty. Mezi efekty přepracovaného rozhraní telefonu ASUS P560 patří například funkce EeeMusic, která zobrazuje speciální animace na obalu přehrávaného alba, EeePhoto přicházející se zvukem šustícího papíru při otočení stránky či možnost nastavit oblíbenou MP3 jako vyzvánění pro příchozí hovory.

ASUS M930 — Odhalte nefalšovanou pracovní mobilitu
„Více než mobilní telefon“ — to je rčení, které u nového smartphonu ASUS M930 nabývá zcela nového významu. Tento výrazný a reprezentativní telefon je zároveň velmi důmyslný a bezvadně se hodí pro všechny manažery. Kromě elegantního vzhledu přichází M930 s možností využití buďto numerické klávesnice, nebo plnohodnotné klávesnice QWERTY, což umožňuje velmi snadné zasílání zpráv během cest. Díky operačnímu systému Windows Mobile 6.0 budou mít uživatelé možnost plnohodnotně se věnovat práci stejně tak, jako by byli přímo v kanceláři.

ASUS M536 — Seznamte se s dokonalým zabezpečením
ASUS M536, obsahující vestavěný modul pro rozeznávání otisků prstů, je bezpečný stejně jako váš soukromý trezor v bance. Díky tomu, že tento modul akceptuje výhradně unikátní otisk prstu daného uživatele, což vede k výraznému posílení bezpečnosti, je prakticky nemožné do tohoto telefonu proniknout. S funkcí ASUS Security Manager je možné jediným stisknutím zajistit rychlejší a snadnější přístup na internet. Díky vestavěné plnohodnotné QWERTY klávesnici i dotykovému provedení budou mít uživatelé k dispozici ještě intuitivnější způsob editace e-mailů a dalších dokumentů. M536 navíc obsahuje také velké množství výkonných funkcí, mezi které patří například GPS, WiFi 802.11b/g, Bluetooth 2.0 a fotoaparát s 3megapixelovým rozlišením — to vše v jediném kompaktním zařízení.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).