Hlavní navigace

Computex 2008: ASUS představuje unikátní funkce handheldů

[Tisková zpráva] Praha 3. června 2008 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje na veletrhu Computex 2008 nejnovější řadu svých handheldů, které upoutají zákazníky nejen svým stylovým vzhledem, ale také jim nabídnou zcela nový rozměr při práci. Nejnovější špičkový software a technologie zaručují uživatelům velmi rychlé stahování souborů, uživatelsky příjemné rozhraní a široké možnosti využití dotykové obrazovky.

Sdílet

„Handheldy společnosti ASUS si udržují svou oblibu jak v Severní Americe, tak i v pacifické oblasti Asie, a současně roste jejich obliba po celém světě,“ uvedl H. C. Hung, vedoucí obchodního oddělení handheldů společnosti ASUSTeK. „Na veletrhu Computex představí společnost ASUS další z inovací, označenou jako ASUS Glide, která umožní uživatelům vychutnat si zcela nový přístup k informacím a dovolí jim plně využít potenciál jejich handheldů jediným dotykem prstu.

Maximální pohodlí s ASUS Glide
Skutečná mobilita začíná s Glide, novým softwarem určeným pro handhely ASUS. S touto inovací je multitasking snadnější než kdykoliv předtím, a navíc je rovněž nabízí okamžitý přístup k informacím a funkcím mobilního zařízení. Prostřednictvím Glide mohou uživatelé snadno pracovat se svým handheldem a jednoduchou, zábavnou a stylovou formou si obstarat vše, co potřebují.

ASUS Glide obsahuje následující funkce.

ASUS Today — Udělejte více s málem
S mobilními telefony ASUS s předinstalovanou aplikací ASUS Today se uživatelé nikdy nemusí obávat pomalého načítání nebo zamrznutí svého mobilu, způsobeného velkým množstvím spuštěných aplikací. Nejčastěji používané funkce jsou zobrazeny na ploše a zaručují tak jednoduché a rychlé používání. S funkcí ASUS Today budou mít uživatelé k oblíbeným aplikacím snadný přístup pouze jedním dotykem, zatímco aplikace jako čas, pošta, kalendář, zprávy, počasí a přehrávač hudby budou zobrazeny ve stejném okně, což umožňuje ovládat je jednoduše a zábavně.

Anytime Launcher — Reagujte kdykoliv
S nově organizovaným menu nabízí aplikace Anytime Launcher okamžitý přistup k položkám, jako jsou oblíbené kontakty, naposledy používané dokumenty nebo zprávy — to vše jednoduchým dotykem prstů. Díky této aplikaci mohou nyní uživatelé snadněji splnit své úkoly a poté se bezstarostně věnovat svým oblíbeným činnostem.

EziPhoto — Probuďte obrázky k životu
S aplikací EziPhoto si mohou uživatelé připomínat své oblíbené vzpomínky a sledovat, jak se jejich fotoalba probouzí k životu. Jednoduchým dotykem lze procházet jednotlivé obrázky a navrhnout si vlastní osobní styl prohlížení. Dokonce je možné nastavit si prezentaci s vlastní hudbou a ještě lépe si tak vychutnat vizuální zážitek se svými vzpomínkami.

EziMusic — DJ ve vaší dlani
Hudba je kořením života a EziMusic nabízí uživatelům ty nejlepší prostředky k tomu, aby si jednoduše vychutnali své oblíbené hity. Jedním dotykem mohou uživatelé v automatickém jukeboxu procházet svá alba a seznamy skladeb a roztřídit si je podle libosti stejně jako profesionální DJ. Editor vyzváněcích tónu navíc umožňuje vybrat si určitou část své oblíbené skladby pro příchozí hovory, čímž přináší další dávku individualismu a osobitosti.

ASUS-Lamborghini ZX1 — Symbol síly, stylu a zámožnosti
Tento handheld Lamborghini, nesoucí podobné designové rysy jako stejnojmenný sportovní automobil, je skutečným skvostem. Svým robustním vzhledem a kvalitním provedením z nerezové oceli a uhlíkových vláken působí ZX1 vytříbeným dojmem. Tento krasavec je vybaven dotykovým displejem a využívá unikátní grafické uživatelské rozhraní, které si může každý uživatel uzpůsobit podle svých představ. Nabízí tak zážitek, který jinak dokáže poskytnout pouze automobilka Lamborghini.

Velký možnostmi, malý rozměry — ASUS P320
Svým kompaktním vzhledem, módními odstíny a ladnými křivkami zaujme ASUS P320 na první pohled. Tento kompaktní PDA telefon, který je nejmenším PDA s Windows Mobile a GPS, posouvá design těchto zařízení do zcela nových dimenzí elegance. ASUS P320 není výjimečný jen svým nepřekonatelným vzhledem, ale přináší také intuitivní rozhraní, které dokresluje jeho výjimečnost a činí z něj ideální kombinaci stylu a funkčnosti pro všechny uživatele v pohybu.

Pohodlná navigace s realistickými 3D mapami
Navigační zařízení ASUS používají inovační 3D mapy, které pomáhají lépe pochopit složité křižovatky. Nová funkce zobrazení mapy ve 3D poskytuje uživatelům panoramatický pohled na navigovanou cestu, včetně realistického znázornění geografických údajů a detailních informací o cestě. 3D mapy se samy otočí, posunou a zastaví, pokud řidič učiní totéž. Navíc poskytují možnost panoramatického zobrazení a přiblížení pro prohlédnutí přilehlých ulic. Díky tomu získáte přehled o své pozici pohodlně a v reálném čase.

Neobyčejná bezpečnost při řízení s HUD
Nejnovější navigační zařízení ASUS R710 využívá revoluční technologii, která zajišťuje bezpečnou jízdu. HUD (Heads Up Display) promítá různé navigační instrukce (směr, rychlost atd.) na čelní sklo automobilu, údaje jsou tak zobrazeny přímo před řidičem. Řidič tak není rozptylován, nemusí odvracet pohled od vozovky a může se maximálně soustředit na řízení, což významně přispívá k bezpečnosti jíz­dy.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).