Hlavní navigace

CeBIT 2008: ASUS ROG představuje novou kompletní řadu produktů pro hráče

[Tisková zpráva] Užijte si hry jako nikdy předtím díky novým dimenzím prvotřídních řešení

Sdílet

Praha 6. března 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, se svým cílem a příslibem poskytnout všem hráčům ty nejlepší zážitky a podmínky pro hraní představuje nejnovější hardware připravený pro herní budoucnost – ASUS Republic of Gamers (ROG).

ASUS ROG: Příslib dokonalosti
ROG míří na vrchol herních možností s cílem vdechnout hrám skutečný život. Díky nejlepším herním řešením je nyní možné dosáhnout nepřekonatelných herních zážitků. Na cestě ke splnění tohoto cíle se jedinou přijatelnou normou společnosti ASUS stávají pouze ty nejrychlejší, nejchladnější a nejradikálnější špičkové herní technologie.

Zvyšte výkon svého CPU jediným kliknutím
Funkce CPU Level Up poskytuje možnost velmi snadného zvýšení výkonu CPU bez nutnosti jakýchkoliv zbytečných výdajů nebo předchozích zkušeností s přetaktováním. Uživatel si pouze vybere rychlost procesoru dle svých představ a základní deska se sama postará o vše ostatní. Extreme Tweaker, komplexní aplikace určená pro přetaktování, disponuje ohromnou škálou možností pro perfektní odladění frekvence, přepětí nebo časování pamětí. Tímto způsobem lze velmi jednoduše provést okamžité úpravy výkonu na jednom místě. ROG bezvýhradně doporučuje tyto špičkové technologie, které jsou k dispozici například u základních desek ROG Striker II Extreme a Formula Series, ROG Rampage Formula anebo ROG Crosshair II Formula.

Fusion Block System umožňuje dosáhnout výrazně nižších teplot
Fusion Block System kombinuje proslulou heat-pipe konstrukci s dalšími možnostmi připojení k systému vodního chlazení. Uživatelé tak budou moci využít výrazně lepšího chladícího výkonu, a to po jediném zapojení, jímž získají všestranný, efektivní a moderní systém chlazení, pomocí kterého lze dosáhnout ještě lepších možností přetaktování. Tato technologie je nyní využita u základních desek ROG Striker II Extreme a ROG Maximus Extreme.

První grafická karta série ASUS TOP je na světě
První verze grafických karet na světě určených k přetaktování, jako jsou například nejnovější NVIDIA GeForce a ATI GPU — grafické karty série ASUS TOP, jsou ztělesněním rychlosti a výkonu. Hráči mohou očekávat ohromující jádro, shader a možnosti výrazného zrychlení paměti přetaktováním, tyto parametry přispěly k zisku výrazně vyššího bodového hodnocení v testu 3DMark06 v porovnání s obdobnými kartami. ASUS ROG bezvýhradně podporuje využívání grafických karet série ASUS TOP, která v současné době zahrnuje například nejnovější karty ASUS EN9600GT TOP, EAH3870X2 TOP a EAH3870 TOP.

Přetaktujte Shader Clock pomocí nové verze aplikace SmartDoctor
Aplikace SmartDoctor společnosti ASUS je světově první utilitou určenou k přetaktování, která je schopna vylepšit Shader Clock na GPU. Pomocí této aplikace mohou uživatelé nezávisle přetaktovat Shader Clock a Engine Clock, díky čemuž dosáhnout překvapivého navýšení výkonu, aniž by se museli obtěžovat s rebootováním počítače nebo přeflashováním BIOSu. Uvedená technologie je již dostupná u mnoha grafických karet, například ASUS EN9600GT, EAH3870X2 a EAH3870.

ASUS OC Gear pro snadné přetaktování v reálném čase
V souladu s krédem ROG přestává být přetaktování stiskem jediného tlačítka pouhým snem a stává se realitou. ASUS OC GEAR umožňuje v reálném čase pomocí menu snadno nastavovat časování GPU, časování pamětí a rychlost ventilátoru tak, aby vše přímo odpovídalo aktuální potřebě během hry. Díky snadno čitelnému LED displeji, na kterém OC GEAR v reálném čase zobrazuje informace o grafické kartě, je možné pouhým pohledem kontrolovat nastavení systému, získat aktuální informace o teplotě nebo tento nástroj využít k pohodlnému přetaktování. Bezproblémová instalace je navíc vhodná dokonce i pro uživatele, kteří se rozhodli poprvé poskládat svůj vlastní počítač, nebo jen provést úpravy hardwaru. Ke zprovoznění OC GEAR totiž stačí pouze a jednoduše zapojit jednotku do skříně pomocí interního 4pinového USB konektoru. Toto provedení OC GEAR bude součástí balení grafické karty ASUS EAH3850.

Staňte se součástí komunity opravdových hráčů díky ASUS Vento Series
Dá se říci, že skříň každého počítače určitým způsobem reprezentuje a vytváří image příslušného hráče. A kdo učiní lepší dojem, než ten, kdo chytře a šikovně spojí elegantní křivky s vysokou funkčností? Různé procesory vyžadují různorodé způsoby chlazení, a právě odvod vzduchu ven ze skříně je kritickým faktorem pro komponenty vyzařující velké množství tepla. Kombinací vynikajících ventilačních vlastností, bezproblémové instalace a unikátní funkce Magic Mask, která chrání komponenty na čelním panelu počítače, se ASUS Vento Series Chassis stává perfektní volbou pro všechny opravdové hráče.

ASUS ARES Gaming PC: Nejlepší vybavení pro hráče
ARES Gaming PC představuje obrovský výkon, kterého je dosaženo využitím nejlepší herní hardwarové konfigurace, obsahující Intel Core 2 Extreme CPU, podporu až 8 GB rychlých DDR3 pamětí, technologii až pro tři grafické karty NVIDIA 3-way SLI a pevné disky o kapacitě 4 TB pro mimořádně rychlé zpracování a vynikající herní a grafický výkon. Toto PC se může dále pochlubit dvěma napájecími moduly Dual Power a kapalinovým chlazením. Elegantní herní vzhled je utvářen jedinečně navrženou horní deskou, která je spojením starověkého a moderního brnění obsahujícího prvky jak východní, tak západní kultury. Tato konstrukce samozřejmě zcela uzavírá mechaniky a čelní moduly a poskytuje jim plnou ochranu.

ASUS G70 stanovuje nové standardy v oblasti herní mobility
Přenosný počítač ASUS G70 je speciálně navržen tak, aby splnil veškeré požadavky na osobní, přenosný herní stroj s ohledem na hardware. Kombinuje v sobě 17" širokoúhlý displej s rychlou odezvou a dvouprocesorový grafický engine, který se běžně využívá ve špičkových sestavách stolních počítačů. Společnost ASUS navíc zdokonalila také design G70, a to nikoliv pouze z estetického hlediska, ale i s ohledem na celkovou využitelnost počítače.

G70 v sobě ukrývá velké hardwarové možnosti, díky kterým je schopen hravě se vypořádat s požadavky nejnovějších akčních 3D her. Počínaje procesory Intel Core 2 Duo a operační pamětí o kapacitě až 4 GB, nabízí tento počítač také prostor pro dva pevné disky s kapacitou až 400 GB. Díky technologii SLI, využívané u nejvýkonnějších herních systémů, nabízí G70 navíc také dvouprocesorový grafický engine (nVidia GeForce 8700M GS x2), který umožňuje vykreslovat virtuální světy a objekty v té nejlepší kvalitě a detailech, bez jakéhokoliv zadrhávání.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

ASUS na výstavě CeBIT 2008
Chcete-li získat více informací o nejdůležitějších produktech společnosti ASUS, navštivte prosím její stánky D39 a E37 v hale 26.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.