Hlavní navigace

ASUS S6F bourá tradiční vzhled notebooků

[Tisková zpráva] Lze spojit výkon s módními trendy? Proč ne! Nový notebook ASUS S6F v růžovém provedení je toho důkazem.

Sdílet

Společnost ASUS opět překračuje hranice designu a představuje nový notebook S6F ze speciální edice Pink, která se na trhu objeví v limitovaném počtu na začátku listopadu. Notebook S6F je potažen ručně zpracovanou kůží v módní růžové barvě, osazen nerezovými čepy a leštěnou klávesnicí. Stylový design rovněž umočňuje 11,1“ širokoúhlý LCD displej se speciální Glare vrstvou.

Kromě unikátního stylového designu nový notebook exceluje svým výpočetním výkonem – pracuje s nejmodernější mobilní technologoií Intel® Centrino® Duo s procesory Intel® Core™ Duo L2300 a L2400, čímž se řadí mezi špičku v oblasti luxusních notebooků. K udržení kroku s moderním a rychlým životním stylem dnešních profesionálů pak slouží celá řada rychlých a snadných bezdrátových řešení, jimiž je nový notebook S6F vybaven. Jde například o zabudovaný bezdrátový síťový adaptér WLAN 802.11 a/b/g či Bluetooth v2.0 se zvýšenou rychlostí přenosu dat (EDR).

Růžový notebook bude dodáván s celou řadou rozmanitého příslušenství.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).