Hlavní navigace

ASUS ukázal na CeBITu 2011 tablety, notebooky a herní produkty

[Tisková zpráva] Hannover, Německo (1. března, 2011) – ASUS zahájil veletrh CeBIT 2011 uvedením čtyř různých tabletů, nových notebooků K Series a řadou herních zařízení. K lákadlům patří také WAVI Xtion – první systém pro snímání pohybu určený pro PC.

Sdílet

Společnost ASUS se snaží řadou tabletových počítačů vyhovět poptávce uživatelů s různými potřebami. Mezi představenými modely je 12palcový Eee Slate EP121, 7palcový Eee Pad MeMO (mee-mo), Eee Pad Slider s výsuvnou klávesnicí a Eee Pad Transformer, který umožňuje připojení plnohodnotné klávesnice, jež slouží rovněž jako dokovací stanice. Novinky nabídnou sledování videa v HD rozlišení, široké možnosti připojení i hraní a podporu  množství mediálních standardů, jako například Adobe Flash.

ASUS představil také první technologii snímání pohybu pro PC – WAVI Xtion („way-vee action”). Jedná se o příslušenství k PC, které umožňuje přistupovat k obsahu počítače bezdrátově pomocí jednoduchých gest před televizí. Integrované rozhraní Xtion Portal nabídne intuitivní přístup k obsahu PC. Uživatel tak může procházet nejnovější multimediální obsah ve službě ASUS @vibe.

K dalším novinkám se řadí notebooky řady K, jež zásluhou procesorů Intel Core druhé generace a grafickým kartám NVIDIA GeForce zvládnou bez problému provoz více spuštěných aplikací najednou. K dispozici budou ale také modely s procesory AMD Brazos s výkonnými grafickými kartami. Notebooky K Series se nabízejí ve velikostech 14", 15,6", 17,3" a 18,4" a na výběr je také pokud jde o barevné provedení – výrobce nabízí hnědé, stříbrné, červené, zlaté, zelené, modré, růžové a bílé. Notebooky se mohou pochlubit hliníkovými kryty, které jsou stylové a odolné zároveň. Všechny notebooky řady K využívají technologii IceCool od ASUSu, která udržuje opěrky dlaní chladné a zvyšuje tak komfort při delší práci s počítačem.

ASUS už tradičně myslí na hráčskou komunitu a pokračuje ve vývoji a rozšiřování portfolia produktů určených právě pro herní fandy. Na CeBITu proto firma ukáže řadu herních produktů – včetně notebooků, základních desek, grafických karet, 3D monitorů nebo sluchátek tlumících okolní hluk.

ASUS na veletrhu CeBIT 2011

Společnost ASUS má na veletrhu CeBIT 2011, který se koná ve dnech 1. až 5. března v německém Hannoveru, rozsáhlou expozici. Stánek ASUS naleznete v hale 17, stánek J06. Zástupci médií se mohou obrátit na lokální zástupce společnosti ASUS za účelem rozhovorů a soukromých prezentací produktů. 

Další podrobnosti o společnosti ASUS na veletrhu CeBIT 2011 naleznete na těchto adresách:

http://cebit2011­.asus.com a http://techin­style.tv 

O společnosti ASUS

ASUS, jeden z TOP 3 výrobců  notebooků a jednička na trhu základních desek, je vůdčí společností nové éry digitálních technologií. Společnost ASUS navrhuje a vyrábí produkty, které přesně vyhovují potřebám dnešních digitálních domácností, kanceláří i jednotlivců. Její portfolio zahrnuje základní desky, grafické karty, monitory, stolní PC, notebooky, netbooky, servery, multimediální zařízení, bezdrátová řešení, síťová zařízení a mobilní telefony. Společnost ASUS se zavázala přinášet kvalitu a inovace, a také proto v roce 2010 získala 3 398 ocenění a ve svém odvětví dosáhla velkého uznání zásluhou revolučního počítače Eee PC. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu 3 000 inženýrů pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2010 celých 10 miliard amerických dolarů. 

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).