Hlavní navigace

ASUS uvádí nejtenčí 22" širokoúhlý LCD monitor na světě

[Tisková zpráva] Nový ASUS LS221H je ztělesněním elegance a špičkové funkčnosti

Sdílet

Praha 22. července 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, s ohledem na náročné uživatele, kteří požadují vysoce funkční a zároveň designově vyvedený doplněk ke svým digitálním zařízením, uvádí na trh nový LCD monitor LS221H. Tento širokoúhlý a zároveň výjimečně tenký 22" LCD monitor spojuje dokonalý design doplněný kůží s vynikajícími možnostmi zobrazení. Nový monitor je navíc vybaven skleněným panelem o tvrdosti 9H, který tvoří spolehlivou ochranu proti poškrábání.

Poznejte skutečnou krásu s mistrovským zpracováním
S tloušťkou pouhých 45 mm je LS221H tak tenký, že vypadá spíše jako umělecký doplněk než jako zobrazovací zařízení. Hladké linie spolu s diamantem vyřezávanými skleněnými hranami a rohy se dokonale snoubí s lesklým krytováním v klavírní černi, zatímco spodní polovina panelu tohoto displeje je potažena pravou kůží, která mu dodává nádherný vzhled a přináší vášeň a přepych do světa digitálních technologií.

Povrch displeje LS221H je navíc tvořen sklem řezaným pomocí diamantu a s tvrdostí 9H, které jej spolehlivě ochrání před poškozením či znečištěním. Ochranné sklo je samozřejmě antireflexní, díky čemuž bude téměř veškerý (96 %) zobrazený obsah dokonale čitelný a jen 2 % budou rušena odrazem — uživatelé tedy takřka vždy spatří výrazně zřetelnější obraz v ještě plnějších a živějších barvách. Perfektní kombinace tvrdých a měkkých prvků jemně podtrhává přirozenou eleganci LS221H a uvádí „duši“ tohoto výrobku do rovnováhy s designem vašeho interiéru. Dynamické světelné efekty Light-in-Motion II vytvářené LED diodami vestavěnými do základny navíc dokreslují celkové příjemné prostředí. Opomenout v žádném případě nelze ani integrovaný HDMI vstup, který vás zbaví nepříjemností se zamotanými kabely a umožní vám, abyste si vychutnali sledování multimedií ve vysokém rozlišení a v té nejlepší kvalitě.

Vnitřní krása přinášející jasný a živý obraz
Aby bylo zřejmé, že krása tohoto displeje nespočívá jen v detailně propracovaném vnějším provedení, pyšní se LS221H technologií ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) 4000 : 1 a 2ms odezvou, které jsou zárukou ostrého a živého zobrazení v nejvyšší možné kvalitě a bez nejmenší stopy po ghostingu. Funkce „Aspect Control“ umožňuje zvolit kterýkoliv z nabízených režimů zobrazení Full (plný) nebo 4:3 vždy tak, aby byla zaručena vysoká kvalita a zábava při hraní her či sledování filmů ve vysokém rozlišení — obojí samozřejmě bez jakéhokoliv zkreslení obrazu. Technologie ASUS Splendid Video Intelligence Technology pak automaticky opravuje a nepřetržitě nastavuje každý detail obrazu tak, aby bylo dosaženo optimální kvality zobrazení — nabízí sytější barvy, lepší kontrast a celkově jasnější obraz. O maximální uživatelský komfort se stará pět přednastavených video režimů, možnost výběru ze tří odstínů pleti a pět možností nastavení teploty barev — uživatelé si tedy mohou LS221H snadno přizpůsobit na míru svým osobním potřebám.

Základní technické parametry:

 • 22" širokoúhlý LCD panel
 • Optimální rozlišení: 1680 × 1050 WSXGA+
 • Doba odezvy 2 ms (gray-to-gray)
 • Kontrast ASCR (ASUS Smart Contrast Ratio) 4000 : 1
 • Zobrazení 16,7 miliónů barev
 • Jas 300 nitů
 • Pozorovací úhel 170° (H) / 160° (V)
 • Ochranný skleněný povrch s tvrdostí 9H
 • Splendid™ Video Intelligence Technology
 • 5 přednastavených video režimů a možnost výběru ze 3 odstínů pleti
 • Vstupy: D-SUB, HDMI
 • 3letá záruka na systém a panel
 • 1letá záruka na nulový počet vadných pixelů

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.