Hlavní navigace

Asus uvádí nové LCD monitory

[Tisková zpráva]

Sdílet

Asus uvádí nové LCD monitory

Společnost ASUSTeK Computer Inc. (ASUS) dnes představila 17" LCD monitor řady MM17, který obsahuje
technologii SPENDID™ pro inteligentní vylepšení kvality obrazu při sledování videa na počítači na úroveň srovnatelnou s televizorem. Řada MM17 je svými nejmodernějšími technologiemi, špičkovými parametry a také komplexními poprodejními službami určena pro nejširší skupinu uživatelů.

Skvělý obraz „SPLENDID“
Obraz při přehrávání videa na počítačových monitorech dříve postrádal hloubku a vypadal šedivě, což byl jeden z hlavních důvodů, proč lidé příliš nevyužívali svoje počítače jako centra domácí zábavy. Exkluzivní inovace společnosti ASUS, technologie inteligentního vylepšení obrazu SPLENDID, zlepšila kvalitu obrazu na monitorech tak, aby uspokojila nejvyšší nároky filmových nadšenců, zapálených sportovních fanoušků i hráčů 3D her.

SPLENDID vyhodnocuje malé oblasti obrazových bodů a nastavuje jejich parametry jednotlivě v každém snímku tak, aby nebyl ovlivněn celý obraz. Barva, jas, kontrast a ostrost každé oblasti se dynamicky optimalizuje tak, aby co nejlépe vyhovovala způsobu vnímání lidského oka.

Pět inteligentních režimů a tři typy zabarvení pro každou aplikaci
Technologie SPLENDID nabízí také pět režimů (standardní, scenérie, herní, noční a kino) a tři typy zabarvení (přirozený, načervenalý a nažloutlý), aby uspokojila specifické potřeby různých grafických aplikací. S monitory řady MM17 a technologií SPLENDID je sledování videa na počítačích konečně stejně dobré, jako na nejlepších televizorech.

Politika Zero Bright Dot

Panely LCD monitorů ASUS patří k nejlepším ve své třídě. Uživatelé si však přesto mohou během jednoho roku od koupě vyměnit panel za nový, pokud na něm bude třeba jen jediný trvale světlý bod. To je ukázka důvěry společnosti ASUS ve svoji kontrolu kvality a snahy přinášet ty nejlepší produkty. Monitory ASUS jsou také kryty tříletou zárukou jak na samotný LCD panel, tak i na celý monitor.

„Kvalita obrazu se u osobních počítačů stala jedním z nejdůležitějších parametrů a stále více lidí používá svoje počítače pro hry, video a úpravu obrázků,“ řekl Jerry Shen, prezident ASUS Multimedia Business. „Řada MM17 s technologií SPLENDID je významným krokem vpřed v oblasti domácí zábavy na PC, protože reprodukce videa na počítačích konečně dostihla kvality špičkových televizorů.“

Řada MM17 obsahuje dva modely – MM17T a MM17D. Další informace o těchto dvou monitorech a obdobných produktech ASUS najdete na webových stránkách společnosti www.asus.com nebo www.asus.cz.