Hlavní navigace

ASUS ve znamení charity

[Tisková zpráva] Stylový notebook ASUS U2 přispěl 65 tisíci Kč dětské klinice pražské VFN

Sdílet

Praha 14. dubna 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, věnoval svůj luxusní notebook U2 do dražby, která se uskutečnila v rámci 5. ročníku Velké módní show naší přední návrhářky Jiřiny Tauchmanové v prostorách pražského paláce Žofín. Pomoc a podpora slabším nebo handicapovaným lidem se pro společnost ASUS stala postupem let přirozenou součástí jejího podnikání. Formou partnerství či finanční pomocí pomáhá vybraným projektům působit a rozvíjet se v celé řadě oblastí našeho života. Notebook ASUS U2 byl vydražen za 65 000 korun.

Pražský Žofín se minulý týden na několik hodin proměnil v obrovské módní molo, na kterém se představily známé české modelky v originálních modelech Jiřiny Tauchmanové. Ta v rámci již pátého ročníku Velké módní show předvedla své ojedinělé veřerní róby, svatební šaty a další modely vyznačující se zejména vzdušností pro nadcházející sezonu 2008/2009. Pozoruhodná byla také choreografie přehlídky – modelky na molo doprovázeli společníci v podobě notebooků od společnosti ASUS. Jak se již stalo tradicí, velkolepá show byla opět spojena s charitativní dražbou, při které se dražily nejen svatební šaty, ale i luxusní notebook U2 od společnosti ASUS a diamantový prstýnek od firmy D.I.C.

Zlatým hřebem večera se stala tradiční dražba darovaných předmětů. Jako první byl dražen elegantní notebook ASUS U2, který získal za 65 000 Kč Luboš Říha ze společnosti D.I.C. Ta věnovala do dražby diamantový prsten a do tomboly investiční diamant. Diamantový prsten byl vydražen za 51 000 Kč. Vrcholem byla dražba krásných svatebních šatů od Jiřiny Tauchmanové s pavím motivem. Celkem dražba vynesla 146 000 korun.

Tato částka byla věnována na Metabolickou jednotku Kliniky dětského a dorostového lékařství UK 1. LF a VFN v Praze. Šek osobně předala návrhářka Jiřina Tauchmanová MUDr. Tomáši Honzíkovi.

Úspěchy společnosti ASUS za rok 2007
Firma ASUS má za sebou velmi úspěšný rok 2007, ve kterém získala po celém světě celkem 2 568 ocenění. K tomu zaujala 10. místo v hodnocení časopisu Business Week „InfoTech 100“ mezi společnostmi roku a byla vyhlášena časopisem Wall Street Journal Asia „Jedničkou v poskytování kvality a služeb“.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.