Hlavní navigace

CES 2009: ASUS získal tři ocenění CES Innovation 2009 za design a provedení

[Tisková zpráva] CES, Las Vegas, Nevada 14. ledna 2009 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, oznamuje, že získal ocenění International CES Innovations 2009 Design and Engineering Awards Honoree. Produkty zahrnuté do tohoto prestižního programu byly posuzovány komisí nejvýznamnějších průmyslových návrhářů, konstruktérů a členů obchodního tisku, která měla za úkol ocenit výjimečný design a provedení špičkových produktů spotřební elektroniky.

Sdílet

Oceněné produkty společnosti ASUS
Počítače Barebone PC P4-P5N9300 jsou navrženy tak, aby se mohly stát každodenními společníky všech uživatelů. Podporují nejnovější grafické technologie včetně Hybrid SLI, PhysX a CUDA od společnosti NVIDIA a jsou vybaveny HDMI rozhraním s HDCP zajišťujícím interpretaci obrazu v rozlišení Full HD 1080P. Počítače ASUS P4-P5N9300 plní úlohu komplexního multimediálního centra a jsou atraktivním systémem zlepšujícím digitální životní styl uživatelů.

Zvuková karta Xonar HDAV1.3 je vybavena systémem Protected Audio Playback Systems (PAPS) a plnou certifikací Advanced Access Content System (AACS) přinášející Blu-ray zvuk bez podvzorkování. Xonar HDAV1.3 umožňuje dekódovat Blu-ray filmy a dokonale využívá výhod bezdrátových formátů digitálního zvuku, jako je například Dolby TrueHD a DTS-HD Master Audio poskytující profesionální hi-fi zvuk s parametry 24 bit, 96–192 kHz.

Pracovní stanice ASUS TW100-E5 Quadro FX470 jsou vyvinuty na míru profesionálům a náročným uživatelům a poskytují tak profesionální a certifikovaná grafická řešení splňující požadavky i těch nejnáročnějších grafických aplikací, jako jsou například systémy AutoCAD nebo Adobe. Kromě toho, že tyto počítače nabízejí uživatelům rozšíření jejich pracovního prostoru funkcí Quad-Display (zapojení čtyř displejů), jsou navrženy také s ohledem na životní prostředí – pomáhají šetřit energii a tím i snižovat celkové náklady na provoz (TCO).

Všechny oceněné produkty společnosti ASUS byly k vidění na veletrhu 2009 International CES v Las Vegas v Nevadě.

Více informací o produktech společnosti ASUS naleznete na webových stránkách společnosti http://www.asus.com nebo http://cz.asus.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).