Hlavní navigace

AT Computers a DELL spojují své síly

[Tisková zpráva] Ostrava, 11. 11. 2009 – Jako o silném spojení pro lepší byznys mluví jeden z největších českých a slovenských IT distributorů, společnost AT Computers, o nejnovějším přírůstku do jejího portfolia – produktech DELL. Tedy značky, která rok co rok atakuje pozici největšího výrobce počítačů, notebooků i serverů na světě.

Sdílet

Dohoda vstupuje v platnost 15. listopadu 2009 a patří mezi nejvýznamnější kontrakty AT Computers za poslední rok. „Považujeme to za takové podzimní překvapení pro naše obchodní partnery,“ prohlásil ředitel AT Computers Aleš Kilnar. „Chceme být u toho, kdy se Dell stává pro resellery zajímavou alternativou značkových počítačů, notebooků a serverů,“ dodává Kilnar.

Jak říká obchodní ředitel pro státní správu a partnerský prodej Dell Computer Jiří Kysela, do portfolia AT Computers přibude kompletní sortiment produktové řady Vostro, korporátních notebooků Latitude a desktopů OptiPlex, vybrané servery Dell PowerEdge, úložiště PowerVault a EqualLogic včetně novinky v portfoliu – Dell UPS. „Stejně jako u všech ostatních distributorů, budou mít k dispozici kompletní nabídku našich produktů a služeb tak, abychom pokryli poptávku firemních zákazníků od nejmenších po nejnáročnější,“ připomíná Kysela.

Produkty značky Dell budou k dostání v rámci všech prodejních kanálů AT Computers a jejich prostřednictvím také u stovek IT resellerů. Podle marketingového ředitele AT Computers Martina Wankeho dojde k rozšíření jejich nabídky už před Vánoci. „Věřím, že možnost nabídnout svým zákazníkům PCčka Dell nebo notebooky řad jako Vostro, Latitude nebo Precision pro ně bude znamenat lepší byznys a vyšší tržby. Mít v portfoliu Dell je výhoda pro distributora i resellera,“ říká Wanke.

Produkty značky Dell bude mít v AT Computers na starosti seniorní produktových manažer ve firmě, Petr Hrabal, který dodává: „Dell je pro mě velkou výzvou, zboží je objednané a vy všichni se můžete již dnes podívat na portfolio značky DELL na stránkách www.atcomp.cz, kde se zboží DELL těší na objednávky resellerů.“

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.