Hlavní navigace

AT Computers distributorem velkoformátových tiskáren Epson

[Tisková zpráva] Ostrava, 26. 11. 2008 – Společnost AT Computers, přední distributor IT a největší český výrobce a dodavatel kvalitních počítačů, oznámila rozšíření svého portfolia o další významnou značku v oblasti velkoformátových tiskáren. S platností od 1. prosince 2008 podepsala AT Computers nový kontrakt se společností Epson.

Sdílet

Velkoformátové tiskárny Epson nabízejí tisk v profesionální kvalitě pro designéry a fotografy. Dostupná je široká řada tiskáren, které jsou ideální pro kontrolní tisk, návrh rozložení stránek i velkoformátové fotografie a umění.

„Díky tomuto kontraktu můžeme nabídnout svým zákazníkům další alternativu pro profesionální tisk. Společnost Epson naopak nově získává přístup i pro tuto kategorii svých produktů do našeho rozsáhlého a zavedeného distribučního kanálu. Ostatně, výhodnost vzájemné spolupráce AT Computers a Epsonu jsme si už dříve ověřili při distribuci jiných typů tiskáren,“ řekl Petr Mžíček, produktový manažer ve společnosti AT Computers zodpovědný mimo jiné i za značku Epson.

Velkoformátové tiskárny Epson se budou k firemním zákazníkům dostávat prostřednictvím prodejních kanálů AT Computers, AutoCont a Triline, k případným domácím uživatelům pak prostřednictvím prodejen COMFOR a AutoCont, rozmístěných po celé České republice a Slovensku.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).