Hlavní navigace

AT Computers exkluzivním distributorem značky TRIUMPH BOARD®

[Tisková zpráva] Ostrava, 23. 10. 2009 – Exkluzivním distributorem značky TRIUMPH BOARD® pro Českou republiku se s platností od 1. listopadu 2009 stane společnost AT Computers. Oznámili to zástupci obou firem.

Sdílet

„Prezentační technika rozšiřuje naši širokou škálu IT a spotřební elektroniky o kvalitní produkty zaměřené na oblast vzdělávání. Od TRIUMPH BOARD můžeme očekávat kvalitu a profesionální přístup“, dodal ředitel nákupu AT Computers Martin Harazím.

AT Computers bude v Česku z portfolia TRIUMPH BOARD distribuovat zejména interaktivní tabule, dotykové obrazovky, bezdrátové tablety a hlasovací zařízení. Produkty TRIUMPH BOARD si mezi zákazníky se zájmem o prezentační techniku získaly ve světě velký ohlas. Jedná se v tomto roce již o druhý krok k posílení nabídky AT Computers v tomto segmentu.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).