Hlavní navigace

AT Computers: Ekologické monitory od iiyamy do každé kanceláře

[Tisková zpráva] Ostrava, 20. 8. 2009 – Novou sérii 17" a 19" ekologických LCD monitorů iiyama v rozlišení 5:4 uvedla v těchto dnech na český a slovenský trh společnost AT Computers. Monitory iiyama ProLite B1906S a iiyama ProLite E1906S (respektive ProLite B1706S a ProLite E1706S) díky technologické změně – přechodu od čtyř lamp podsvícení ke dvěma, výrazně šetří elektrickou energii. Jejich běžná spotřeba se pohybuje okolo 20 W a v pohotovostním režimu jen něco okolo 1 W.

Sdílet

Díky vynikajícím technickým parametrům se nové ekomonitory iiyama ProLite B/E 1706, 1906 hodí nejen na každodenní práci v kancelářích, ale i na sledování filmů či DVD a hraní počítačových her. Vysoká úroveň kontrastu 20 000:1 a rychlá odezva 5ms (black to black) jen podtrhují jejich praktičnost.

Šetrný přístup k životnímu prostředí u nových monitorů navíc podporuje speciální ECO režim, kterým může uživatel ještě více zredukovat spotřebu elektrické energie. Monitory jsou vybavené DVI-D (shoda se standardem HDCP) a D-Sub vstupy, vestavěnými reproduktory a série B navíc disponuje výškově nastavitelným stojanem a PIVOTem.

Ceny monitorů jsou rovněž příznivé:
iiyama ProLite B1706S – 4680 Kč
iiyama ProLite E1706S – 4290 Kč
iiyama ProLite B1906S – 5100 Kč
iiyama ProLite E1906S – 4680 Kč

Společnost iiyama je předním producentem monitorů. Centrála společnosti se nachází v japonském Tokiu. Firma byla založená už v roce 1973 a produkuje monitory určené k domácímu, kancelářskému a profesionálnímu použití. Od 1. února 2006 se iiyama Corp. stala součástí akciové společnosti MCJ – japonského lídra v segmentu IT. Mezi nesporné výhody značky iiyama patří tříletá záruka na všechny produkty pro firemní i domácí zákazníky. Záruka je poskytovaná v systému door-to-door, což znamená, že monitor odváží i přiváží kurýrní služba až k zákazníkovým dveřím. Na všechny LCD monitory zakoupené v autorizovaných prodejnách navíc iiyama poskytuje 30 denní záruku 0 poškozených pixelů.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).