Hlavní navigace

AT Computers výrazně rozšiřuje distribuci produktů značky HP pro Slovensko

[Tisková zpráva] Ostrava, 1. 12. 2007 – Společnost AT Computers, přední distributor IT a největší český výrobce a dodavatel kvalitních počítačů, výrazně rozšířila nabídku produktů HP pro své odběratele na Slovensku. Kontrakt vstupuje v platnost od 1. prosince a týká se tiskáren, skenerů, notebooků, osobních počítačů, serverů a dalších produktů tohoto významného světového producenta.

Sdílet

Před podpisem této smlouvy měly společnosti AT Computers a HP pro slovenský trh uzavřenou smlouvu jen na distribuci produktů HP Pavilon určených pro spotřebitelský trh, jde tedy o významné doplnění sortimentu.

„Small Business a Small Office segment je pro HP klíčovým segmentem pro další růst. AT Computers a holding AB, kterým je vlastněna, je společností s bohatými zkušenostmi právě v tomto segmentu. Jsme rádi a pevně věříme, že tímto získáváme zkušeného partnera, který dokáže tento segment rozvíjet a konstruktivně posilovat,“ řekl Jan Böjtös, ředitel pro partnerský prodej, HP Slovensko.

„Slovenský trh je pro nás velmi důležitý. Uzavřením distribučních kontraktů s HP startujeme novou etapu vývoje. Našim cílem je dostat se velmi rychle mezi top 3 na Slovensku,“ dodal ředitel společnosti AT Computers Aleš Kilnar při podpisu smlouvy.

AT Computers je LSP i CDP partnerem společnosti HP jak v ČR, tak i v Polsku. Na základě dnes oznámeného kontraktu se AT Computers stává rovněž CDP partnerem HP na Slovensku.