Hlavní navigace

AT Computers je novým autorizovaným distributorem pouzder a brašen GOLLA

[Tisková zpráva] Ostrava, 12. 4. 2010 – Společnost AT Computers, jeden z největších distributorů v oblasti IT na českém trhu, je novým oficiálním distributorem produktů značky Golla. Finská společnost se dlouhodobě specializuje na módní brašny a pouzdra pro přenosnou elektroniku.

Sdílet

Zaměření na mladou, tzv. mobilní generaci se u produktů Golla projevuje především v jejich designu. Pouzdra na MP3 přehrávače, mobilní telefony, GPS nebo herní konzole, ale i různé brašny na fotoaparáty se proto vyznačují kreativním spojením módy, životního stylu a moderních technologií. Uzavřením dohody s AT Computers získává Golla nově přístup ke svým zákazníkům prostřednictvím obchodních kanálů AT Computers, po celé České republice a Slovensku.

„Brašny Golla jsou známé svou širokou paletou barev, módních potisků a především kvalitou provedení. Naši zákazníci tak mohou nyní svou elektroniku přenášet bez obav o její bezpečnost a přitom opravdu stylově a podle posledních trendů,“ komentuje nově uzavřenou spolupráci Monika Svobodová, produktová manažerka AT Computers.

Společnost AT Computers bude z Golla produktů v České republice distribuovat stylová pouzdra na PDA, MDA, GPS, herní konzole a brašny.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.