Hlavní navigace

AT Computers je novým autorizovaným distributorem kompatibilního spotřebního materiálu a papírů Xerox

[Tisková zpráva] Ostrava, 2. 7. 2009 – Společnost AT Computers, jedna z největších velkoobchodních firem v oblasti IT v ČR, je od 1. července novým autorizovaným distributorem kompatibilního spotřebního materiálu a papírů Xerox. Svým zákazníkům tak nově nabídne produkty silné mezinárodní značky a světové jedničky na trhu kancelářských papírů.

Sdílet

Všichni reselleři tak budou moci využívat propracovaný distribuční model a vlastní promo aktivity společnosti Xerox. Opřít se přitom budou moci především o léty prověřenou image značky a jejích produktů. „Resellerům mimo jiné nabízíme řešení případných reklamací výměnou kus za kus, možnost zapůjčení stojanů na prodejnu a mnoho dalších lukrativních výhod,“ vypočítává přednosti přímé distribuce značky Xerox produktový manažer společnosti AT Computers Petr Mžíček.

Světový lídr na poli kancelářských papírů Xerox se v této oblasti prezentuje širokým portfoliem, včetně dvou ekonomických značek a speciálních médií. Díky mnohaleté tradici je Xerox navíc schopen pokrýt požadavky všech typů zákazníků, od jednotlivých uživatelů až po reprografická studia.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.