Hlavní navigace

AT Computers spustila konfigurátor na spotřební materiál do tiskáren a baterie pro foto-video

[Tisková zpráva] Správný spotřebák snadno a rychle

Sdílet

Ostrava, 15. 7. 2010 – Společnost AT Computers, jeden z největších distributorů IT na českém a slovenském trhu, začlenila do svého e-shopu nový konfigurátor, tentokráte na spotřební materiál.

Součástí mezi IT resellery dnes nejoblíbenějšího e-shopu, který najdete na www.atcomp.cz, se nově stal konfigurátor spotřebního materiálu. Zákazníci AT Computers si tak snadno a rychle mohou vyhledat nejvhodnější spotřební materiál do tiskárny či baterii do fotoaparátu.

„Náš e-shop už poněkolikáté ocenili reselleři jako nejlepší mezi weby českých a slovenských distributorů a to nás zavazuje, abychom ho neustále zdokonalovali a přinášeli nové a nové služby, které jim usnadní vyhledávání a nákupy u nás. Proto jsme do našeho e-shopu začlenili již devátý konfigurátor,“ řekl Martin Harazim, ředitel nákupu AT Computers a v zápětí prozradil, že do čtrnácti dnů spustí také konfigurátor, který pomůže s vyhledáváním vhodných baterií pro notebooky.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.