Hlavní navigace

AT Computers má za sebou další úspěšný rok

[Tisková zpráva] Ostrava, 21. 3. 2011 – Společnost AT Computers, jeden z největších ICT distributorů na českém a slovenském trhu, dosáhla v uplynulém roce obratu 8,65 miliardy korun, což představuje 10 procentní nárůst oproti roku 2009. Celá skupina AB, pod kterou AT Computers patří, dosáhla rekordního obratu 20,4 mld. Kč a znovu potvrdila pozici jedničky na trhu v regionu Polska a České a Slovenké republiky.

Sdílet

AT Computers se v průběhu uplynulého roku podařilo začlenit do svého portfolia celou řadu zajímavých produktů. Společnost se například stala oficiálním distributorem populární značky Apple, výhradním distributorem produktů německé společnosti Braun Photo Technik, autorizovaným distributorem produktů Konica Minolta, Xerox či síťových produktů společnosti D-Link.

„Hospodářských výsledků si velmi vážíme, stále jsme ještě v době, kdy celý region střední Evropy hovoří o krizi. Přesto se nám podařilo růst výrazně rychleji, než rostl trh a posílit tak svou pozici. Našim cílem je stát se v tomto roce jedničkou na českém trhu,“ říká ředitel společnosti AT Computers Aleš Kilnar.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).