Hlavní navigace

Nová příležitost pro partnery AT Computers: Mobilní telefony

[Tisková zpráva] Ostrava, 20. 7. 2010 – Společnost AT Computers, jeden z největších distributorů IT v České republice a na Slovensku, rozšiřuje svoje portfolio o nový segment mobilních telefonů. Do nabídky společnosti byly již zařazeny desítky nejnovějších modelů mobilních telefonů od světových výrobců Nokia a Samsung.

Sdílet

Distribuční kontrakty na mobilní telefony otvírají pro AT Computers a její obchodní partnery nové příležitosti. Díky rozšíření nabídky o tento atraktivní a dnes tolik žádaný sortiment může nyní AT Computers nabídnout svým zákazníkům novou příležitost v jejich byznysu. Reselleři navíc snadno a pohodlně nakoupí vše potřebné na jenom místě – přes e-shop www.atcomp.cz nebo u obchodníků AT Computers. Celková šíře záběru produktů v nabídce společnosti totiž sahá od standardních IT produktů, jako jsou počítače, notebooky, hardware a software, přes množství produktů z oblasti networkingu a storage, spotřební elektroniku a nově až po mobilní telefony.

„Nová distribuce mobilních telefonů představuje obrovský rozvojový potenciál jak pro AT Computers, tak i pro naše partnery a zákazníky. Těší nás, že jim můžeme hned od počátku nabídnout množství kvalitních produktů od předních světových výrobců, jako je Nokia a Samsung,“ komentoval zařazení mobilních telefonů do nabídky AT Computers marketingový ředitel společnosti Martin Wanke.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.