Hlavní navigace

AT Computers nabízí limitovanou edici 24“ LCD monitoru iiyama

[Tisková zpráva] Ostrava, 8. 11. 2010 – Společnost AT Computers uvádí na trh limitovanou edici 24palcového LCD monitoru iiyama E2409HDS. Nový širokoúhlý Full HD displej se dokonale osvědčí při sledování filmů HDTV nebo u hraní her nové generace. Propojit ho přitom můžete s počítačem, Blue-ray mechanikou, dekodérem HDTV či herními konzolemi Xbox360 a Playstation 3.

Sdílet

Monitor s širokoúhlým formátem obrazu 16:9 a rozlišením Full HD je vybaven třemi vstupy signálu – digitálními DVI-D a HDMI (HDCP) a analogovým D-Sub.  

Tradiční  japonská značka iiyama je zárukou maximální pre­ciznosti provedení v každém detailu. Monitor E2409HDS splňuje také nejvyšší nároky na rychlost a spolehlivost. 

Displej využívá  technologii Overdrive, která urychluje odezvu pomalých přechodů jasových úrovní tím, že ukládá poslední tři snímky do videopaměti. Výsledkem je mimořádná ostrost rychle se pohybujících předmětů, ideální pro všechny hráče dynamických her nebo milovníky videí. 

Monitor pomocí  funkce Advanced Contrast Radio automaticky vyvažuje poměr barev na obrazovce a tvoří perfektní Full HD bez ztrát a deformace. 

Cena monitoru je 3 956 Kč bez DPH. 

Technické  parametry:
Typ LCD panelu: TN, 1920×1080 (2.1 megapixelů)
Formát obrazu:  16:9
Doba odezvy:  2ms
Velikost pracovní plochy: 521,3×293,2 mm
Jas: 300 cd/m2
Kontrastní poměr (dynamický):  30 000:1
Barvy: 16,7 M
Váha: 7,7 kg  

O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.