Hlavní navigace

AT Computers rozšířila nabídku o kancelářskou techniku Fellowes

[Tisková zpráva] Ostrava, 15. 3. 2011 – Společnost AT Computers, jeden z největších IT distributorů na českém a slovenském trhu, rozšířila nabídku o kancelářskou techniku značky Fellowes.

Sdílet

Dohoda o autorizované distribuci platí jak pro český, tak i pro slovenský trh. 

Fellowes je mezinárodní výrobce a prodejce strojů určených do podnikatelského sektoru, řešení pro archivaci dokumentů a technologických příslušenství. Veškeré produkty Fellowes jsou navrhovány tak, aby uživatelům umožňovaly pracovat produktivněji, bezpečněji a organizovaněji.

„Snažíme se svým obchodním partnerům nabízet stále nové možnosti pro jejich byznys, a proto neustále doplňujeme naši nabídku. Tentokráte přicházíme s kancelářskou technikou americké společnosti Fellowes. Jde o stabilní americkou firmu s dlouholetou tradicí, která ve svém oboru patří ke světové špičce,“ říká produktová manažerka této značky ve společnosti AT Computers Monika Svobodová. 

Produkty Fellowes jsou u AT Computers k dispozici již nyní a najdete mezi nimi různé typy skartovacích strojů, laminovacích strojů a dalšího kancelářského příslušenství. 

Více informací  o společnosti Fellowes a jejích produktech najdete na www.fellowes.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).