Hlavní navigace

AT Computers uvedla na trh 8jádrovou pracovní stanici

[Tisková zpráva] Ostrava, 19. 5. 2008 – Společnost AT Computers uvádí na český a slovenský trh, jako první český výrobce, 8jádrové pracovní stanice Integra 9000. Tyto pracovní stanice jsou primárně určeny pro velmi náročné vědeckotechnické výpočty, vizualizace, simulace a zpracování obrazu.

Sdílet

Pracovní stanice Integra 9000 mohou být osazeny až dvěma, v současné době na trhu nejvýkonnějšími, čtyřjádrovými procesory Intel Xeon, až 32 GB operační paměti, diskovým polem a mocným grafickým subsystémem se zaručenou kompatibilitou s nejpoužívanějšími aplikacemi. Jejich cena, v závislosti na konfiguraci, se pohybuje od 45 000 Kč bez DPH. Aktuální optimální sestava stojí 80 000 Kč bez DPH.

„Integra 9000 je nejvýkonnější počítač, který kdy byl v AT Computers vyroben. Za pomoci tohoto počítače bychom se chtěli začít více prosazovat i v segmentech, do kterých naše počítače pronikaly jen okrajově. S Integrou 9000 vstupujeme nejdříve na trh pod značkou AutoCont, která do segmentu středních a větších organizací míří především,“ řekl Martin Wanke, marketingový ředitel společnosti AT Computers, největšího českého výrobce počítačů.

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem přes 7,3 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů a notebooků. Více informací najdete na: www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).