Hlavní navigace

AT Computers získala do distribuce značku ARMOR

[Tisková zpráva] Ostrava, 21. 2. 2011 – Společnost AT Computers, jeden z největších IT distributorů na českém a slovenském trhu, bude prostřednictvím svých distribučních kanálů nově nabízet i kompletní portfolio produktů ARMOR. Tato značka je evropskou jedničkou ve výrobě alternativního spotřebního materiálu pro faxy a laserové, inkoustové nebo jehličkové tiskárny předních světových značek.

Sdílet

ARMOR je původně  francouzská firma, která byla založena již v roce 1922. V současnosti už jde o velkou nadnárodní skupinou s 16 pobočkami a 8 moderními výrobními závody. Je světovým lídrem v termotransfe­rových technologiích a její roční obrat společnosti je 145 milionů eur. Klíčové logistické centrum společnosti leží také v České republice – konkrétně v Českých Budějovicích.  

„Snažíme se svým obchodním partnerům nabízet stále nové distribuční možnosti. ARMOR patří mezi stabilní značky, které jsou na trhu dlouhodobě úspěšné, a my jsme rádi, že jim můžeme u nás poskytnout komplexní obchodní servis,“ říká marketingový ředitel společnosti AT Computers Martin Wanke. 

AT Computers tak navazuje na své obchodní ús­pěchy z poslední doby, kdy do distribuční sítě získalo řadu významných firem jako Apple, Xerox či Canon. I díky tomu vykázalo v uplynulém roce téměř 10procentní nárůst obratu. 

Produktovým manažerem pro značku ARMOR u společnosti AT Computers je Jacek Frant. 
  


O společnosti AT Computers

AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,7 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).