Hlavní navigace

ATComputers nabízí svá PC s Google Toolbar 4

[Tisková zpráva] Ostrava, 16. 4. 2007 – Společnost ATComputers, největší český výrobce a dodavatel kvalitních počítačů, oznámila, že do svých nově vyráběných počítačů instaluje nejnovější českou verzi užitečného nástroje Google Toolbar, určeného pro snadnější práci s Internetem.

Sdílet

Základním úkolem nástroje Google Toolbar je umožnit uživatelům jednodušší práci s Internetem a zajistit, aby měli hledané informace k dispozici co nejrychleji. Pomocí praktické lišty Google Toolbar, má uživatel přístup k vyhledávání na Internetu z jakékoliv webové stránky, bez nutnosti navštívit domácí stránku Google. Důležitou součástí tohoto nástroje je i blokování vyskakujících oken (tzv. pop-up windows), které často trápí uživatele Internetu.

Dalším přínosem nástroje Google Toolbar je možnost rychlého sdílení obsahu webových stránek pomocí e-mailu nebo blogu, přístup k uloženým záložkám odkudkoliv po přihlášení do účtu Google a zesílená bezpečnost pro prohlížení Internetu.

Google Toolbar bude nainstalován přibližně do 40 000 nových PC značek AutoCont, COMFOR, TRILINE a PREMIO, určených jak k domácímu, tak kancelářskému využití.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).