Hlavní navigace

ATComputers představila svého BOXERa

[Tisková zpráva] Ostrava, 15. 5. 2007 - Společnost ATComputers, uvedla na český a slovenský trh nové osobní počítače COMFOR Boxer a Triline Boxer. Počítače se vyznačují vynikajícím poměrem cena/výkon a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi.

Sdílet

Počítače jsou založeny na nejmodernější výkonné technologii Intel Core 2 Duo. Uživatel ocení jejich vysoký výkon stejně jako široké multimediální schopnosti (zpracování audia, střih videa, TV). Počítače jsou, díky výkonné grafické kartě nVidia GeForce 8600GT, mimořádně vhodné i na hraní nejmodernějších her. Jako operační systém je použit nejnovější Windows Vista Home Premium, který z počítače vytvoří domácí multimediální centrum. Počítače se dodávají se zabudovaným analogovým i digitálním TV tunerem a s 19“ LCD Asus VW1925 a to za vynikající cenu 22 990 Kč včetně DPH.

Počítače COMFOR Boxer jsou k dispozici ve 150 prodejnách sítě COMFOR v České republice a v 51 prodejnách na Slovensku. Počítače Triline Boxer jsou dostupné v prodejní síti Triline.

Použitý operační systém Windows Vista přináší do počítačů nové uživatelské rozhraní, možnost okamžitého vyhledávání, jednodušší organizaci dat a bezpečnější on-line připojení a práci s Internetem.

Informace o prodejnách a produktech COMFOR najdete zde: www.comfor.cz a www.comfor.sk. Informace o počítačích TRILINE hledejte zde: www.triline.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).